Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Τεταρτη το βραδι μπηκα σε αυτο το σπιτακι,περισσοτερο για να δω την Κινεζα(?),Ταΰλανδη(?) κοπελα που δουλευε στο αριστερο...την ειδα αλλα αποχωρησα-μιας κ δεν ηταν του γουστου μου -κ μαζι με εμενα αλλα 10 ατομα που ισα-ισα χωραγανε μεσα...ειδα κ στο δεξι φως κ μπηκα...εδω η ξανθια Ρωσσιδα τσατσα μου παρουσιασε την Χριστινα μια μελαχροινη κοπελα,με μετρια φατσα,ωραιο γεματο βυζι κ ωραιο πισω συστημα...της εδωσα το εικοσαρι κ ησηλθα στο δωματιο που βρισκεται στο βαθος....
Δωματιο καθαρο,καθαρα σεντονια,κρεμοσαπουνο,χαρτι υγειας κ καλογερο για τα ρουχα...ολα κομπλε.Το δωματιο ηταν ιδιαιτερα ζεστο κ εριξα ενα κλεφτικο σφυριγμα την κοπελα αν μπορουσε να αναψει το 9 αρακι κλιματιστικο ανωθεν του κρεβατιου,οπως κ επραξε...
Χριστινα ευγενικη,καπου στα 30 ηλικιακα την εκοψα-με ωραια βυζια 2,5 αρια αν θυμαμαι καλα,τα οποια αφηνει να τα ζουλας κ να παιζεις μαζι τους ελευθερα....πιπα τυπικη,εγλυψε κ μπαλες βεβαια,τριφτηκε κ ισπανικα πανω στον μητσο κ ακολουθησαν δυο στασεις....cow girl οπου κουνηθηκε καλα με ενδιαμεσα ΄σπασιματα μεσης κ ιεραποστολικα,οπου επιδωθηκε σε πιο gfe φαση,με φιλια σε λαιμο κ αυτια,ελευθερα πιασηματα,με χουφτωνε κ στον κωλο συνεχεια,οπου δεν αντεξα κ εχυσα με ανακουφιση...Χριστινα καλη συμπερασματικα,καλη κ στο social time που ακολουθησε,αποχαιρετιστηκαμε κ ισως στο μελλον να ξανασυναντηθουν οι δρομοι μας,,,ενα εικοσαρι που μπορω να πω επιασε καλα τοπο.

Εξερχομενος,χαΐδεψα κ ενα γκρι γατακι που φαινεται μαλλον να ειναι το οικοσιτο του σπιτιου....Βγηκα,κοιταξα τον νταβα πανω στο σκουτερ,ο οποιος νυσταζε κ χασμουριοτανε κ τραβηξα τον δρομο μου σαν αλλος Λουκυ-Λουκ....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.098
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού