Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Δευτέρας προς Τρίτη στις 00.30(αναφέρομαι στο αριστερό σπίτι) , αφού κάναμε Δευτέρα απόγευμα βόλτα μαζί με τον μπέμπα και τον Billy και είχα συνουσία με τον ΄΄Superman΄΄ την αράξαμε για πάρα πολύ ώρα για φαί ώστε να περάσει η ώρα να αλλάξουν οι βάρδιες μήπως και πετύχουμε την Ηλέκτρα του Billy , η αλήθεια είναι ότι η αναμονή άξιζε(ωραία κοπέλα η Ηλέκτρα) , αφού χαιρετηθήκαμε πήρα τον μπέμπα στο αμάξι να τον γυρίσω σπίτι και του είπα αν έχει όρεξη να πάμε να τσεκάρουμε στο Βέργας 3 που κάποιος ανέφερε ότι έχει έρθει κινεζάκι στην 3ή βάρδια , μέσα είπε ο μπέμπας και πήγαμε , μπαίνουμε στο σαλόνι βγαίνει η τσα τσα και λέει έχουμε καινούργια κοπέλα , βγαίνει η Ζανα , μελαχρινή με πιασηματάκια σφιχτό κώλο και 2,5άρι βυζί , έδωσα τα λεφτά για να περάσω , η τσα τσα είπε να περιμένω να αλλάξει σεντόνι και να σφουγγαρίσει , όσο περιμέναμε παίζαμε με ένα από τα γατάκια του οίκου , όταν τελείωσε η τσα τσα με φώναξε στο δωμάτιο , φεύγοντας μου λέει άκου να σου πώ η κοπέλα δεν μιλάει καθόλου ελληνικά και καθόλου αγγλικά αλλά μέσα είναι έμπειρη….(καμιά σχέση)η Ζανα έρχεται στο δωμάτιο αρκετά μαζεμένη και επιφυλακτική , υπήρχε η αμηχανία της μη επικοινωνίας , με τα πολλά έμαθα ότι είναι 20 χρονών και ότι είναι από την Ταϊλάνδη , την έφερα από πάνω μου και άρχισα να την φιλάω στο λαιμό και στις ρόγες , φιλιά στο στόμα καθώς και δάχτυλα προσπαθεί να τα αποφύγει , ξάπλωσα μου έδειξε το προφυλακτικό και της έγνεψα όχι , έπιασε τον πούτσο μου με τα χέρια της και ύστερα τον έβαλε στο στόμα της , αρχικά διστακτικά και μετά λύθηκε λίγο , η πίπα της μέτρια , μετά έγινε προσπάθεια από μεριά της να μου περάσει το προφυλακτικό , αρχικά πήγε να το βάλει ανάποδα , μετά το γύρισε αλλά δεν μπορούσε να μου το φορέσει , σηκώθηκα και πήρα ένα δικό μου προφυλακτικό και της έδειξα πώς μπαίνει… ξάπλωσα ανάσκελα και την ανέβασα από πάνω μου , δεν είχε συμμετοχή ήταν αρκετά μαζεμένη και πιο πολύ έδειχνε να παρατηρεί και να μαθαίνει ενώ το μουνι της ήταν πολύ σφιχτό και μπήκα με δυσκολία , αλλαγή στάσης στα τέσσερα όπου εκεί καθώς την γάμαγα έβγαλε και τους πρώτους της αναστεναγμούς , τρίτη στάση ιεραποστολικό και τέλος ξάπλωσα έβγαλα το προφυλακτικό και την έβαλα να με γλύψει , έγλυφε αργά τον πούτσο μου και όταν ύστερα από λίγη ώρα οι πρώτες σταγόνες πλημμύρησαν το στόμα της έπαθε σοκ και σταμάτησε να γλύφει , μετά από κανα λεπτό σηκώθηκε και τα έφτυσε στον νιπτήρα , είναι πολύ άπειρη στενομουνα με τριχούλες πάνω από αυτό και για όσους τους αρέσουν τα κινεζοειδή μια επίσκεψη δεν θα πάει χαμένη , στο δωμάτιο έκατσα 10 λεπτά , το δωμάτιο ήταν πολύ καλό διαθέτει και ντουζιέρα την οποία αν θέλεις να χρησιμοποιήσεις ζητάς από την τσα τσα να σου δώσει πετσέτα .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 28, 2013
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.782
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2013
Προτιμο να γινει βγαλμενο και μετα να το επισκευτο !!!χαχαχα Γερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1