Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επισκεψη εγινε εχτες βραδακι Κυριακης.Κατεβηκαμε Φυλης και οχι μονο παρεα με συναγωνιστη.Στη Φυλης ειχε αρκετο υλικο για συλλογη οπως αναμενοταν.Ωραιες παρουσιες σε αρκετα σπιτια.Εγω ειχα σταμπαρει 2-3 στα υποψιν και περιμενα μολις ολοκληρωσω την ερευνα αγορας μου να αποφασισω που θα καταθεσω.Για αλλου ημουνα αλλα τελικα λογο παροτρυνσης του συναγωνιστη πηρα την Ελενα στο 27 οροφο καθως προ ολιγου την ειχε παρει και αυτος με αριστες εντυπωσεις Κατσικογάμης .Εγω για να πω την αληθεια δεν ειναι του γουστου μου τετοιο ειδος κοπελας δηλαδη κοντη με μεγαλα βυζια κλπ για αλλους βεβαια αυτος ο συνδυασμος ειναι τοπ.Τεσπα η Ελενα ειναι κοντη 1.50 περιπου με βυζαρες φτιαχτες 5αρια σιγουρα,μελαχρινη,ωραιο προσωπο και πιθανον ειναι τσιγγανορουμανα ετσι την εκοψα.Ηλικια κοντα στα 21-22 καπου εκει.Μπηκα στο δωματιο για να ετοιμαστω και να περιμενω την Ελενα.Το δωματιο οπτικα πολυ καλο αλλα ειχε μια ωσμη περιεργη δεν ξερω απο που ερχοταν.Μετα απο λιγο ηρθε και η κοπελα η οποια ειναι ευγενικη και ναζιαρα.Εβγαλε το σουτιεν και βγηκαν εξω οι τορπιλες της και εμεινε με το στρινγκ.Προβλημα στα χουφτωματα δεν ειχε ισα ισα που σε παροτρυνει να την χουφτωνεις παντου.Ξεκινησε προκαταρκτικα με τριψιμο του σωματος της πανω στο δικο μου γλυψιμο σε λαιμο,στηθος,ρωγες,κοιλια και μεχρι λιγο πανω απ το πεος δηλαδη σχεδον παντου.Εχω την εντυπωση απ τις κινησεις της προς το προσωπο μου οτι και φιλια στο στομα δεν θα ειχε θεμα να δωσει εγω βεβαια το αποφευγω παντα αυτο(η σχεδον παντα).Επισης εκανε και μια υποτυπωδης ισπανικη.Εγω παραλληλα της εβαζα δαχτυλο στο μουνακι της παραμεριζοντας λιγο το στρινγκ.Μολις επηλθε ανορθωση εβαλε λαστιχο και ξεκινησε πιπα δυναμικη μεν αλλα καπως ατεχνη χωρις ντιπ και χωρις γλυψιμο ορχεων.Για σπρωξιμο επελεξα την σταση της τετρακινησης οπου η Ελενιτσα ειχε ωραιο ρυθμο και δεν ηταν απαθης αλλα ενεργη και σε κινηση και σε ηχητικα εφε.Το τελος ηρθε γρηγορα καθως ειχα τουρμπισει απ τα προκατ αρκετα και τα φλοκια δεν κρατησαν για πολυ μεσα στις αποθηκες των ορχεων μου.Οταν τελειωσα δεν τραβηχτηκε αμεσως αλλα συνεχισε να κουνιεται και μετα λιγο κουβεντουλα και αποχωρηση.

Για να ειμαι ειλικρινης εγω δεν θα την ξανατιμησω οχι γιατι δεν ειναι καλη αλλα απλα δεν ειναι του γουστου μου.Για οσους αρεσκονται σε τετοια ειδη γυναικας την προτεινω ανεπιφυλαχτα ειναι πολυ καλη σε αυτο που κανει...τυποποιημενη αλλα καλη.Αυτα τα ολιγα ο αγωνας του εθνικογαμισμου συνεχιζεται Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού