Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
φορτωμενος 15 ημερες επρεπε να αδειασω και πηγα κατευθειαν στο στανταρακι μου την βικτορια και ειχα φτιαξει και σεναριο Μεγάλο χαμόγελο τα σπυρια που ειχε εχουν φυγει βασικα το σεναριο δεν πραγματοποιηθηκε γιατι δεν ειχα αντοχες λογο 15ημερου ΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο! αλλα το happy end poy ειχα σχεδιασει πραγματοποιηθηκε αλλα ας παρουμε τα πραγματα απο την αρχη μπαινοντας στον οικο υπηρχε ενας ακομα συναγωνιστης η τσα2 παρουσιαζει τυην βικτορια μου κλεινει το ματι η βικτορια με θυμαται μπαινω στο δωματιο πλενομαι σε 3 λεπτα ερχετε με αγκαλιαζει και αρχιζει να με γλυφει απο πανω μεχρι που καταληγει στο εργαλειο τον παιρνει στον στομα ακα δεν με ρωτησε γιατι ξερει πως θελω ΓλώσσαΧαμόγελο πιπα βαθια με εμενα να της εχω πιασει το κεφαλι και να το πιεζω και αυτη να πνιγετε ενδιαμεσα περνουσε απο τα αρχιδια και καραμελωνε καποια φαση την σταματαω γιατι δεν αντεχα αλλο την ξαπλωνω στο κρτεβατι την χαιδευωΜεγάλο χαμόγελο λιγο παει να μου περασει καποτα και την σταματαω γιατι αν με ακουμπουσε θα ειχαμε εκρηξηΜεγάλο χαμόγελο το καταλαβε και μου την δινει να την βαλω μονος μου την βαζω την παιρνω για καποια δευτερα ιεραποστολικα αλλα δεν κρατιωμουνα την βαζω οκλαδον κατω και ακουμπουσε την μεση της στο κρεβατι τησ τον δινω στο στομα οταν ειδα οτι ερχετε το τελος τραβιεμαι και αρχιζω να τον Μαλακία κλεινει τα ματια και αρχιζει το σοου τα πρωτα πηγαν στο στομα της και μαλιστα μερικα πρεπει να τα καταπιε τα υπολοιπα σε ολλο το προσωπο στα μαλλια και φτασαμε μεχρι κατω λαιμο βυζια κοιλια και ηταν και παρα πολλα μετα τον πηρε λιγο στο στομα σηκωθηκε πλυθηκε τι πλυθηκε ελπιζω να μην πηγε ετσι στον επομενο αυτα η τσα2 δεν ενοχλησε αλλα δεν ξεπερασαμε το 10λεπτοαλλα γενικα η τσα2 ενοχλει αν αργεις παιζει με το φωτισμο με το ντιμερ που ειναι απ εξω απο το δωματιο και μαλιστα μια φορα σε αλλη συνευρεση τσατιστηκε η βικτορια γιατι εσβησε τελειος το φως για δευτερολεπτα και την εβρησε και δεν εβγαινε απο το δωματιο παροτι ειχαμε τελειωσει και καθοταν Μεγάλο χαμόγελογιαυτο και το 5 στην τσα2 10 στο παρκιν λογο μετρο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
616
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού