Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
βραδινη επισκεψη παλι την προηγουμενη βδομαδα,δεν θυμαμαι ακριβωσ ποια μερα ηταν.
η κοπελιτσα ηταν αρκετα εμφανισιμη για το μεταξι και περασα στο δωματιο
το δωματιο ψιλο αθλιο τπυλαχιστον ειχε νιπτηρα να πλυθω λιγο αν και ημουν καθαρος.σκαει μετα απο κανα 20λεπτο στο δωματιο,μου λεει χιλια συγγνωμη επρεπε νασ ερθω σ εσενα πρωτα αλλα δε μου το ειπαν .τησ λεω δεν πειραζει κατι θα κανουμε.(η αληθεια ειναι πωσ δεν επρεπε να ερθει σε μενα αλλα αφου το ειπε γιατι να χασω την ευκαιρια οτι πρεπει να με αποζημιωσει που αργησε?)
ξεκιναει να με γλυφει στο στηθος αι με το που φτανει χαμηλα μου λεει θες με η χωρις?
της λεω φυσικα να βαλει προφυλακτικο!!!!
πλακα κανω χωρισ τησ ειπα...ξεκιναει μια πολυ καλη πιπα και εναλλαξ μου εγλυφε και τ αρχιδια και παλι πανω και παλι κατω.μου τον επαιρνε στο στομα τησ για κανα 5λεπτο μεχρι που τησ λεω αν συνεχισεισ ετσι θα χυσω στο στομα σου!!!μου απανταει σου ειπε κανεισ να μην το κανεισ?ω ρε φιλε λεω μας καυλωσεσ κι αλλο βραδιατικα!!!!!!!
τησ λεω να σε παρω λιγο στα 4 και μετα θα τα παρεισ ολα στο στομα .μου λεει οκ και γυρναει στα 4.στηθηκε ωραια αν και τοποθετηθηκε ετσι ωστε να μην μπορω να μπω καλα μεσα τησ,τη σπυροκοπησα λιγο,σηκωθηκα ορθιοσ βγαζω την καποτα και τησ λεω τωρα κανε οτι θεσ.και μου λεει οκ και σηκωνεται και φευγει.







ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΗΡΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΝ ΕΧΥΣΑ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΤΥΣΕ ΣΤΟ ΝΙΠΤΗΡΑ.
ΝΤΥΘΗΚΕ ΚΙ ΕΦΥΓΕ.ΣΤΑ 10 ΕΥΡΩ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΑΝ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΑΣ


Ο ΧΩΡΟς ΛΙΓΟ ΑΘΛΙΟΣ ΑΛΛΑ ΟΚ 10 ΕΥΡΩ ΔΙΝΟΥΜΕ


ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΙΝΑ.ΚΑΛΑ ΜΑ ΠΕΡΝΑΤΕ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
18
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαΐου, 2013
αν μπορούσες να μας έδινες και κάποιες πληροφορίες για την κοπέλα όπως την εμφάνισή της και κυρίως να μας πεις που την πήρες, στον όροφο ή δεξιά στο υπερυψωμένο ισόγειο;
26 Μαΐου, 2013
Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο? 10 ε? πωπω... σε λίγο θα σε πληρώνουν για να γαμήσεις τύπε...Κουλ
11 Μαΐου, 2018
πολλή πλάκα κάνεις τύπε και χάσαμε το νόημα Μαλακία
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3