Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για την τανια πηγα σημερα,αλλα οσο περιμενα στο σαλονι,ημουν σε διλημμα αναμεσα σ αυτή και την ιζαμπελα διπλα.Περιμενα πρωτα να τη δω,καθοτι ελειπε σε διακοπες και δεν ηξερα πως θα ηταν εμφανισιακα.Τελικα βγαινοντας από το δωματιο,η εικονα ηταν πολύ καλυτερη απ αυτό που περιμενα.Μαλλια ξανθα μακρια που της πανε,αλλα κυριως το κορμι της σ εξαιρετικη κατασταση,εχει χασει και δυο με τρια κιλα,αν και ποτε δεν ειχε προβλημα
Εδωσα αμεσως το εικοσαρικο και όταν η κοπελα μπηκε στο δωματιο αρχισαμε τις περιπτυξεις.Συνηθως αναβω αμεσως αλλα καταλαβα ότι θα χρειαστει και ένα ωραιο στοματικο.Ομως στη διαρκεια των περιπτυξεων,βαζοντα ςτο ποδι της στο πεος μου,και τριβοντας το με το εσωτερικο του μηρου της,η ανυψωση ηταν γεγονος και η εγκεφαλικη καβλα χτυπησε κοκκινο.Αφου επαναληφθηκε αυτό,καθως της ειπα ότι μου αρεσε,ενώ συγχρονως χαιδευε το σωμα μου με τα χερια της,περασαμε στο στοματικο και κατοπιν τρεις στασεις,ολες πολύ ωραια.Πισωκολλητα,αρχικα με το σωμα πιο χαμηλα,και κατοπιν πιο ψηλα με τα χερια της ν ακουμπουν τον τοιχο,ιεραποστολικα και τελος ορθιοι στον τοιχο οπου τελειωσα.Πολυ καλη εμπειρια σημερα και το ευχαριστηθηκα και πολυ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Τάνια
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2013
απο το πολύ όμορφα και σέξυ μιλφ η Τανια καζανόβα!
23 Μαΐου, 2013
θα κάνω πάλι την καρδία μου πέτρα και θα συμφωνήσω με τον προηγούμενο...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2