Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Πέμπτης προς Παρασκευή στις 01.00 , στην τσάρκα οι ίδιες και οι ίδιες οπότε αποφάσισα να δοκιμάσω και να προσθέσω στην “συλλογή” και την Μαρίνα , η Μαρίνα είναι μια μελαχρινή αλβανίδα μετρίου αναστήματος έχει κανονικό σώμα και 3άρια φυσικά βυζιά(όταν την είχα πρωτοδεί νόμιζα ότι ήταν σιλικονάτα αλλά λάθεψα)ενώ επειδη δεν ξεχνάω φάτσες θυμήθηκα ότι έχει κάνει και πέρασμα από μασατζήδικο(Συγγρού 29 , ως Λίλιαν)πριν ενάμιση χρόνο και δούλεψε ούτε μήνα εκεί μου είπε ότι είναι 20 χρονών αλλά μοιάζει(και πρέπει να είναι αρκετά μεγαλύτερη) , σε αντίθεση με την βραδινή μου προηγούμενη κατάθεση μου η Μαρίνα ήταν πολύ ομιλητική χαρούμενη γεμάτη ενέργεια , αφού ασχολήθηκα αρκετά με τα βυζιά και τις ρόγες της ξάπλωσα στο κρεβάτι , ανέβηκε από πάνω μου και άρχισε να με φιλάει στον λαιμό αλλά και να δαγκώνει τις ρόγες μου , κατέβηκε προς τα κάτω με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , με σκούπισε και άρχισε να μου γλύφει τα αρχίδια μου ενώ τα έβαζε και ένα ένα στο στόμα της και σήκωνε το κεφάλι τα ωσότου τα αρχίδια μου πέσουν από το στόμα της , μετά έφτυσε 3-4 φορές τον πούτσο μου και τον πήρε στο στόμα της , η πίπα της καλή και βαθιά , πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση αυτή από πάνω , καλή συμμετοχή μιας και έδινε αυτή το ρυθμό , δεύτερη και όπως εξελίχτηκε τελευταία στάση στα τέσσερα , καλό στήσιμο έχει ωραίο κώλο και ωραίο καλοδουλεμένο κωλοτρυπήδι αλλά …….απο αυτό αναδυόταν μια δυσάρεστη μυρωδιά , να το πω λαϊκά μια κωλήλα….στην αρχή συνέχισα να την γαμάω απτόητος δυνατά κάτι που της αρέσει και σε παροτρύνει κιόλας ενώ της έδωσα και αρκετά κωλοσκάμπιλα , αλλά σταδιακά στην σκέψη αλλά και στην όσφρηση της κωλήλας χαλάστηκα και άρχισε να μου πέφτει , μου είπε τι έπαθες μωρό μου , της είπα ψέματα ότι πριν λίγα λεπτά ξαναγάμησα και δεν ήμουν καλά και τελικά την έβαλα ανάσκελα , έβγαλα το προφυλακτικό και τραβώντας μαλακιά έχυσα στις βυζάρες της ,στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από δεκάλεπτο , η αλήθεια είναι ότι φίλος συναγωνιστής με είχε προειδοποιήσει για μυρωδιές…αλλά στην περιοχή της μασχάλης , στο κρεβάτι και στη συμμετοχή είναι καλή και θα την ξαναδοκίμαζα αλλά χαλάστηκα και δεν το βλέπω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.060
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού