Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Kαλησπέρα.Εριξα μια ματιά στις πιο κάτω κριτικές για την Μαρία.Εχω την εντύπωση οτι μάλλον μπηκα με διαφορετική καινούργια Μαρία!Συμφωνα με την πιο προσφατη κριτική του Νεα Σμύρνη με κανει να πιστευω οτι μιλάμε για πιο καινουργιο κομμάτι.Προσωπικά δεν την εχω ξαναδεί πουθενά!Ειναι κοντούλα, κοντα στο 1.50 την έκανα, ξανθιά,19 χρονών μου είπε,σχετικά αβυζη.Χαμογελαστή στο σαλόνι με ένα νάζι που σε κάνει να βάλεις το χέρι στην τσέπη.Στο σαλόνι παρουσιαστηκε σαν Μαρία Γερμανίδα.Δινω δυο πεντάευρα στην υπηρεσία,η οποία μου εκανε και παρατήρηση επειδή ήταν λίγο τσαλακωμένα,και περασα στο δωμάτιο που στο βάθος είναι και το μπαλκονάκι.Το δωμάτιο ψιλοάθλιο(εχω ξαναμπει εκει)εβαλα ένα παπούτσι στην πόρτα γιατί ανοίγει μόνη της.Περίμενα κανα δεκάλεπτο να έρθει,πράμα που με ανησύχησε γιατί ειχε πάει 22:20 και 22:30 θα σχόλαγε.Ερχεται λοιπόν στο δωμάτιο κάπως διστακτική σαν να μην είχε όρεξη πολύ για σέξ.Δεν έκανε κανένα προκαταρκτικό,ούτε χάδια φιλιά και ειδικά γλωσσόφιλα που περιγράφει ο Σμυρνιός(Ξαναλέω δεν ξέρω αν λέμε για την ίδια.αυτη δεν ήξερε ελληνικα,ήξερε μόνο κάποιες βασικές λέξεις ίσα ίσα.Αν ηταν η ίδια τότε ατύχησα Λύπη ).Κοίταξε το χέρι μου που φόραγα ρολόι και απογοητεύτηκε με την ώρα γιατί ηταν περασμένη για εκείνη.Εβαλε κατευθείαν καπότα,και έκανε ικανοποιητική και σχετικά βαθιά πίπα με χέρι όμως!Υστερα βάζει κρέμα και μου προσθέτει και μένα ,για να ναι σίγουρη οτι δεν θα πονέσει.Εκανε μια φορα τον σταυρό της(καθολική πρέπει να ταν Μεγάλο χαμόγελο ) και ξάπλωσε από μόνη της για ιεραποστολικό.Μπαίνω μέσα της αργά αργά,ενώ εκείνη εσφιγκε τα χέρια της και κοίταζε το ταβάνι.Καποια στιγμή γλίστρισα απότομα μέσα της και τσίριξε λίγο αλλά το σωσα.Είχα πιαστεί όμως και της ζήτησα να αλλάξουμε.Καθισα εγώ απο κάτω,αυτή ξανάβαλε λίγη κρέμα,αλλά δεν μου εβαλε αυτή τη φορά εμένα κρέμα,ξανακάνει λίγο το σταυρό της και κάθεται ήρεμα,από πάνω.Δεν με αφησε ομως εδω να μπαίνω με άνεση,γιατί αντι να κάτσει να ιπεύσει,επεσε πάνω μου και κόλλησε το σώμα της όλο πάνω μου και με αγκάλιαζε σφιχτά με όλη της την δύναμη,και είχε και μια ζέστη στο δωμάτιο που δεν παλευόταν.Ετσι λοιπον δεν μπορούσα να μπαινοβγαίνω εύκολα με αυτην κολλημενη πάνω μου,αλλά βοήθησε το στρώμα που ηταν διαλυμμένο και βουλιαγμένο,να κάνω γκέλ με το σώμα μου και έτσι να κάνω την δουλειά μου.Τελείωνω και αυτή πήρε μια χαρά και μια ανακουφιση που θα σχόλαγε.Χρόνος 8 λεπτά!
Για 10 ευρώ το ευχαριστήθηκα γιατί ειναι απο τα πιπινάκια που μου αρέσουν.Κοντουλα,ομορφούλα,συμπαθητική φατσούλα!Στη συνέχεια πήγα να πιω μαζί με τον Ορέστη ενα αναψυχτικό στο σαντουιτσάδικο της Αχιλλέως,και εκεί συνάντησα ολη την γνωστή παρέα των συναγωνιστών πιρφόρων Μεγάλο χαμόγελο Μετά από λίγο είδα το Μαράκι που σχόλαγε και ετσι όπως την είδα,σκέφτηκα ότι θα πρέπει να ξαναπάω λείαν συντόμως..Οπως και δήποτε.Θα δοκιμάσω βέβαια νωρίτερα και οχι 10 λεπτα πρίν σχολάσει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
therion1985
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
5
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2013
Δεν λετε για την ιδια με τον ν.σμυρνη. Εκεινη ηταν μελαχρινη και γυρω στο 1.70 και εχει καιρο που εχει φυγει, δεν εκατσε και πολυ.
20 Μαΐου, 2013
Πάλι καλα! Μεγάλο χαμόγελο
20 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καινουργιο φρουτο Χμμμ;Αμα σταυροκοπιετε ρε τυπε πως ηδονιζεσε..πλακα μας κανεις που θα ξαναπς κιολας;;;Μια που ειχε δουλεψει στο ρεπο της μαριας απο αλβανια...ηταν πολυ δυνατη μαλλον πολονεζα με ταττου αδυνατη γυρο στο 1.70..καστανη ηταν φοβερη αλλα δεν ξαναεμφανηστηκε Λύπη
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3