Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
στις 20:00

Μελαχρινή κοπέλα, από την Ρουμανία με ανοιχτόχρωμα μάτια, σπαστά μαλλιά και αποσπασμένη αντίληψη, κάπως γεματούλα με επαρχιώτικο σωματότυπο και μπαμπάτσικο κώ(ο)λο.

Πριν από λίγους μήνες στο ίδιο σαλόνι συναντιόμουνα με επτά-οκτώ Πακιστανούς, ένα-δυο συνταξιούχους, τρεις-τέσσερεις ανέργους, δυο αλιγάτορες, δυο κάστορες, δυο πάστορες και δυο παστές σαρδέλες.

Τώρα ήμουν μόνος.

Βγήκε πρώτα ο πελάτης από το δωμάτιο και στην συνέχεια βγήκε η πορνο-δέσποινα.

Παραξενεύτηκα.

Ήρθε και κάθισε στα αριστερά μου ενώ από τα δεξιά με πλησίασε η τσατσά.

Μια κοίταζα αριστερά για να αξιολογήσω την πουτανο-Μαρί και μια κοίταζα την τσατσά για να ακούσω τις υπηρεσίες.

Επέλεξα να την γαμήσω γιατί οι άλλες κοπέλες του Μεταξουργείου στα όμορα πορνεία δεν ήταν καλύτερες αλλά και γιατί βαρέθηκα να συνεχίσω το περπάτημα.

Διάλεξα το λιγότερο κακό όπως συμβαίνει σε αρκετές περιπτώσεις στη ζωή.

Μπήκε στο δωμάτιο χαζογελώντας και ξάπλωσε δίπλα μου.

Της γαργάλησα λίγο το μουνί και ως ανταπόδοση (για να με κάνει να γελάσω) είπε κάποιες φράσεις με παθολογική ασυναρτησία.

Δεν ρώτησα (ευτυχώς) την έννοια τους για να μην επιδεινώσω περισσότερο την κατάσταση.

Ξαφνικά, χωρίς αιτία σηκώθηκε και έφυγε από το δωμάτιο, ενώ σε εμένα έπεσε το λιγοστό αυτοσυντηρούμενο σήκωμα της πούτσας μου.

Άφησε την πόρτα ανοικτή και εμένα γυμνό στο πορνο-κρέβατο.

Γύρισε στο δωμάτιο με καθημερινή συμπεριφορά σαν να ήταν αναμενόμενο όλα να συμβούν με αυτό τον τρόπο.

Προχώρησε σε κτηνώδες και νοτιοδυτικό τσιμπούκι. Ήταν πρόθυμη στις διάφορες στάσεις αλλά αυτό δεν ήταν ικανό και αρκετό.

Τέλειωσα γρήγορα αλλά αυτό δεν ήταν αναγκαίο και ικανοποιητικό.

Η πουτανο-Μαρί εξαπατώντας για μια ακόμη φορά τον εαυτό της πίστεψε ότι αρέσει στους άνδρες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρί
farkeli
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
101
Likes:
72
Πόντοι:
1.886
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2013
respect!!!
20 Μαΐου, 2013
"Της γαργάλησες το μουνί?"Χμμμ;Μεγάλο χαμόγελο Πολύ καλός!
20 Μαΐου, 2013
ξεροχυνω ποταμια.
20 Μαΐου, 2013
'' ... Διάλεξα το λιγότερο κακό όπως συμβαίνει σε αρκετές περιπτώσεις στη ζωή ... ''
Η πορεία μας στη ζωή, σε μία πρόταση ...
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
20 Μαΐου, 2013
Ο προηγούμενος πελάτης για να βγεί πρώτος απο το δωμάτιο πριν την πορνοδέσποινα είναι πολύ πιθανό για κάποιο λόγο να μη γάμησε.
Αυτή που πήγε ξαφνικά στη μέση της συνεύρεσης; Μήπως μαγείρευε ταυτόχρονα και θυμήθηκε το φούρνο; Όσο ζούμε θα μας συμβαίνουν καινούργια πρωτότυπα πράγματα ! Πάλι καλά που επέστρεψε.
20 Μαΐου, 2013
ρε συ φίλε δεν παίζεσαι ! Πέθανα στο γέλιο !!!

έχεις δώσει καντάρια σοφίας και χιούμορ με ύφος ανάλαφρο και διασκεδαστικό

ρε συ άντε γράψε κάποιο βιβλίο καλύτερα, ειλικρινά εδώ σπαταλιέσαι !
25 Μαΐου, 2013
Συνάντησα την πουτανο-Μαρί στο μεσαίο ισόγειο του Ιάσωνος 46. Συνέχιζε να πιστεύει ότι αρέσει στους άνδρες αλλά εγώ ήδη γνώριζα αρκετά έτσι ώστε να μην την ξαναγαμήσω. Υποθέττω ότι θα έκανε καλύτερη καριέρα ως συμβατική υπάλληλος Φαρμακείου...

Μεγάλο χαμόγελο
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7