Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ο καύσωνας ανέδειξε και επέτεινε τα ήδη πληθωρικά εγωιστικά και μισαλλόδοξα ένστικτά μου , καθώς η ενέργεια που υποτίθεται ότι έπρεπε να διοχετευτεί για τον "πλησίον" αναγκαστικά έπρεπε να καταναλωθεί για την διατήρηση δροσερής θερμοκρασίας του "εγώ"...
δεν υπήρχε περιθώριο για εκτενεις τσάρκες , και στο πρώτο "πονηρό και φιλήδονο" βλέμμα που αντίκρυσα , κατέθεσα ένα κόκκινο χαρτάκι για μια πρόχειρη άμεσης ανάλωσης
σπερμοεκκένωση.
ήταν υποθέτω 35-40χρονών , μελαχροινής κόμης , με το κλασσικό ωοειδούς σχηματισμού κρανίο , με τις χαρ/κες διογκώσεις των ζυγωματικών που έχει η σλαβορώσικη φυλή , και μέτριο στήθος ,τα ινοαδενικά στοιχεία του οποίου το καθιστούσαν σφριγηλό και στητό.
οι σαλονιακές φιλήδονες προσδοκίες επαληθεύτηκαν στην πορνοκλίνη , με διεγερτικά προκαταρκτικά τριψίματα, μαστο-πεϊκές μαλλάξεις , ακάλυπτη λειχία των τέστεων και των σηρραγγωδών πεϊκών σωματίων , τα οποία σχεδόν άμεσα γέμισαν με αίμα τεντώνοντας το φαλλικό εντέριο καθιστώντας το έτοιμο για κολπικές διεισδύσεις...
το θήλεο ήταν δεκτικό σε λειχίες , αλλά το ενεργειακό μου έλλειμα άφησε ανεκμετάλλευτα τα συνουσιακά περιθώρια που μου προσφέρονταν
επιδωθήκαμε σε μια χειλεο-χειλική παράτριψη με εκατέρωθεν λειχίες στην τραχιλική χώρα
σε όλη τη διάρκεια της ιεραποστολικής διείσδυσης, μέχρι που η ηδονική διάταση των σπερμοκύστεων , λύθηκε , εκκενώνοντας λίγο υγρό , και αφήνοντας το πολυπόθητο μεν, αλλά πρόσχαιρο δέ , ευφορικό συναίσθημα.
ντύθηκα φόρεσα την κελεμπία μου ανέβηκα στην καμήλα και χάθηκα στο λιοπύρι της μεταξένιας ερήμου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2013
Ωραίος!

... χειλεο-χειλική παράτριψη με εκατέρωθεν λειχίες στην τραχιλική χώρα
20 Μαΐου, 2013
ευχαριστώ αδερφέ !

παρεπιπτόντως , παρατηρώ ότι όσες κριτικές μ'αρέσουν , μαυρίζονται
και οι μαλακίες μου , πηγαίνουν καλύτερα Money Mouth !
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2