Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Μαξίμα είναι μια όμορφη κοπέλα, με ακόμα πιο όμορφο σώμα.
Είναι ξανθιά , με ζουμερό φυσικό στήθος και ωραίο σφιχτό κωλαράκι.
Πρέπει να είναι αρκετά νέα σε ηλικία. Κάπου κοντά στα είκοσι (μπορεί και λίγο παραπάνω).
Στο σαλόνι βγήκε σεμνή, αλλά χαμογελαστή. Εχει όμορφα μάτια.
Ήρθε γρήγορα στο δωμάτιο και με πρόλαβε πριν προλάβω να ξεντυθώ.
Κάθισε στο κρεβάτι και με περίμενε. Στο χέρι της κρατούσε το μπουκαλάκι με το λιπαντικό.
Δεν μιλούσε σχεδόν καθόλου Ελληνικά ή Αγγλικά (η συνάντηση έγινε αρκετές μέρες πριν) και μου είπε 2-3 φορές την λέξη Πόλσκα, για να μου δώσει να καταλάβω ότι είναι από την Πολωνία.
Η συνάντηση όμως με άφησε με ερωτηματικά. Δεν πέρασα άσχημα, αλλά δεν το φχαριστήθηκα κιόλας.
Η φάση δεν ήταν ούτε pse, αλλά ούτε και gfe. Ήταν κάτι απροσδιόριστο.
Είναι δεκτική σε πράγματα (έγλειψα αρκετή ώρα τα βυζιά της) και υπάκουη σε αλλαγές στάσεων. Δεν έδειξε να βιάζεται, αλλά ήταν αρκετά απαθής.
Σε φάση που νομίζεις ότι γαμάς μια άψυχη κούκλα. Ήταν πολύ σιωπηλή και συχνά κοίταζε το ταβάνι.
Αλλά παρόλα αυτά, δείχνει ότι θέλει να περάσεις καλά.
Το ξέρω ότι ακούγεται κόντρα στα προηγούμενα που έγραψα, αλλά φάνηκε επειδή με ρώτησε μερικές φορές με πραγματικό (και όχι τυπικό ) ενδιαφέρον "οκ?" Και η τέταρτη φορά ήταν την στιγμή ακριβώς που έβγαινε απ' την πόρτα του δωματίου.
Πίπα κανονική, χωρίς να βάλει γλώσσα στα φρεσκοξυρισμένα μπαλάκια μου.
Κανονικά στησίματα, με τον πιο πολύ χρόνο να την έχω στα τέσσερα.
Εκεί ήθελα να της ρίξω και 1-2 μπατσάκια στο κωλαράκι της, αλλά όπως έγραψα και πριν, ήταν τόσο αθόρυβη (από ομιλίες, βογγητά κλπ) που δεν το δοκίμασα.
Δεν έχω αποφασίσει αν θα ξαναπήγαινα μαζί της. Αν μείνει καιρό και διαβάσω ότι συμμετέχει πιο πολύ στο γαμήσι, τότε σίγουρα ναι, γιατί έχει ωραίο κορμί και είναι όμορφη.
Το δωμάτιο πολύ καλό για την περιοχή. Ήταν πρωί και ήταν πολύ καθαρό και περιποιημένο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαξίμα
Ιανουάριος
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
233
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού