Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τσαρκα παρεα με συναγωνιστη το απογευματακι στο Μεταξι σε αναζητηση κατι καλου για να φυγουν τα πρωτα φλοκια.Στο 30Β ειχα σταμπαρει απ την προηγουμενη τσαρκα μου μια ενδιαφερουσα κοπελια μελαχρινη με ωραιο σωμα συμπαθητικη φατσουλα,υψος περι το 1.70 και μικρο βυζακι αλλα με πεταχτη ρογιτσα δηλαδη καλο πακετακι για 10 ευρω.Το ονομα της Σιμονα 21 χρονου απο Ρουμανια φυσικα Γλώσσα .Εδωσα το 10αρικο και μπηκα στο καθαρο δωματιο(οπως παντα) και μετα απο λιγο ηρθε και το μωρο.Προσχαρη μπηκε και γενικα προσχαρη ηταν σε ολη τη διαρκεια της συνευρεσης..Επειδη δεν ειχα προλαβει να ξεντυθω ηρθε ναζιαρικα και με αρπαξε απο πισω κανοντας καποιου ειδους προκατ. στη συνεχεια εβγαλε το στριγκακι της αλλα οχι το σουτιεν και ξεκινησε πιπα σχετικα αδιαφορη θα ελεγα αλλα οκ για να γινει η ανορθωση αρκουσε.Εγω παραλληλα χουφτωνα οτι μπορουσα,ειχε παρει σχετικα καλη θεση στο κρεβατι.Στα του αγωνα ξεκινησαμε ιεραποστολικα οπου εκει της ζητησα να βγαλει το σουτιεν αν και ψιλοντρεποταν λογω μικρου στηθους παντως το παραμερισε και εμφανισε τα μικρα αλλα χαριτωμενα βυζακια της.Στη διαρκεια του ιεραποστολικου εβγαζε κραυγουλες και συμμετειχε αρκετα ενεργα θα ελεγα και το ιδιο σκηνικο συνεχιστηκε και στο πισωκολλητο μεχρι να φτασει το τελος.
Συνολικη παραμονη στο δωματιο πιστευω γυρω στα 7λεπτα ,τιμη 10ευρω,αποστολη επιτυχης.
Το 30Β ανανεωσε το στολο του καθως εκτος απ την Σιμονα ειχε και αλλη μια νεα παρουσια την οποια δεν εχω δοκιμασει ακομα αλλα θα δοκιμαστει συντομα.Παντως εχω την εντυπωση οτι θα ειναι αρκετα καλυτερο διδυμο απ τις προκατοχους τους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2013
"Παντως εχω την εντυπωση οτι θα ειναι αρκετα καλυτερο διδυμο απ τις προκατοχους τους."

λολ οκ φιλε...Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1