Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κατά το μεσημεράκι, καθώς έκανα μία τσάρκα στην Αχαρνών, πληροφορήθηκα τυχαία ότι η Σόνια (που δούλεψε για λίγο στην οδό Βέργας) δουλεύει τώρα στην οδό Ρεμούνδου. Η περιοχή αυτή είναι πολύ ήσυχη και τα σπίτια είναι σε διακριτικά σημεία. Ανέβηκα λοιπόν τς σκάλες και με καλωσόρισε η ευγενέστατη υπηρεσία. Μου είπε ότι δουλεύει η Σόνια και της λέω ο.κ, για να με περάσει στο δωμάτιο. Για το σπίτι αυτό είχα μία προκατάληψη ότι δούλευαν αραπίνες, οπότε δεν είχα πάει ποτέ εκεί. Είναι μεγάλο σχετικά, πεντακάθαρο και ψηλοτάβανο. Το ψηλοτάβανο σπίτι σε ανεβάζει ψυχολογικά. Το δωμάτιο (το μοναδικό που ήταν άδειο)έχει μεγάλο κρεβάτι και νιπτήρα με υγρό σαπούνι.
Όπως καταλαβαίνετε η Σόνια είχε πολύ κόσμο (3 στα 4 δωμάτια!!) και ήρθε μετά από 20-25 λεπτά. Αν ήμουν σκηνοθέτης, θα της έδινα (απευθείας ανάθεση ρόλου) να παίξει τη Στέλλα από την ομώνυμη ταινία του Μιχάλη Κακογιάννη . Τι μοιραία γυναίκα είναι αυτή ρε παιδιά! Αυτό το υπερήφανο με γεμάτη αρχοντιά παράστημα της, σου λέει ''Εγώ είμαι η Βασίλισσα του αγοραίου έρωτα!'' Κι εμείς οι μέλισσες που την ακολουθάμε όπου πηγαίνει. Χαμόγελο
Πιάσαμε λίγο την κουβέντα και μετά από λίγο ξεκίνησε τα πλούσια προκαταρκτικά με φιλιά παντού, Ισπανικό και στη συνέχεια η σπεσιαλιτέ της. Η πίπα της. Μετά από μερικά λεπτά ολοκλήρωσα στο στόμα της γιατί μου ήταν τρομερά δύσκολο να κρατηθώ. Το τελειωτικό της ήταν τόσο τέλειο που μου ξανασηκώθηκε.Γλώσσα Με αποχαιρέτησε με πολλά φιλιά και αφού πλύθηκα και ντύθηκα, βγαίνοντας από το δωμάτιο, είδα ένα σαλόνι γεμάτο κόσμο! Ένας συναγωνιστής με περίμενε να βγω για να πάρει σειρά!
Απίστευτη γυναίκα!Έρωτας
Υ.Γ Εχω ξαναγράψει κριτική για τη Σόνια πριν από δύο μήνες. Οι βαθμολογίες ήταν οι ανώτατες επιτρεπόμενες τότε. Θα αργήσω να σας γράψω πάλι κριτικές γιατί τώρα με τη Σόνια έχω πολύ δουλειά.Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
294
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού