Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 72 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντας τους τελευταίους μήνες μια περίεργη νοσταλγία για τα μπουρδέλα στα οποία πήγαινα αρκετά συχνότερα στην αρχή της "καριέρας" μου, ακολουθούμενης από αδυναμία για κατάθεση 100άρικων σε studio, για μία ακόμη φορά επέλεξα να αδειάσω τα "σκάγια" που μαζεύτηκαν τις μέρες των πασχαλινών διακοπών οι οποίες ήταν εκτός Αθηνών σε μια απ' τις κοπέλες για τις οποίες είχα μαζέψει υπομονετικά πληροφορίες τον τελευταίο καιρό. Επιπλέον, έχοντας να καταθέσω πάρα πολύ καιρό σε "ώριμη" γυναίκα και αφού ατύχησα να πετύχω την Μπάρμπορα στη Φωκαίας η οποία ήταν ο αρχικός προορισμός μου, ο δρόμος με οδήγησε σε ένα απ' τα ωραιότερα μπουρδελάκια της Φυλής όσον αφορά το χώρο τους αλλά και την καθαριότητά τους και συγκεκριμένα στην Τζένη (για όσους δεν τη γνωρίζουν η Νταϊάνα που δούλευε παλιά στην Αλκιβιάδου και τώρα εργάζεται σε ένα απείρως αξιοπρεπέστερο σπιτάκι). Την Τζένη την είχα δει πρόσφατα σε μία απ' τις τσάρκες μου και με είχε εντυπωσιάσει τα μάλα σαν γυναίκα οπότε δεν πήγα στα τυφλά. Όσον αφορά τις υπηρεσίες της ήξερα πολύ καλά ότι στο παλιό της στέκι τα έκανε όλα (γλωσσόφιλα, ακάποτο τελειωτικό στοματικό κ.λπ.) και ήταν μια απ' τις πιο αξιόπιστες επιλογές, ενώ απ' τη στιγμή που παντρεύτηκε και άλλαξε σπιτάκι "μετακομίζοντας" στη Φυλής συνεχίζει να αποτελεί μια αξιόπιστη επιλογή, πλην όμως έχει κόψει τα πολύ "τολμηρά" που περιγράφω στην παραπάνω παρένθεση. Αυτό που δεν ήξερα ότι είχε αλλάξει και αναγκάστηκα να το "τακτοποιήσω" ήταν ο χρόνος που κάθεται στο δωμάτιο, παλιότερα μπορεί να καθόταν 20λεπτα ή και παραπάνω σύμφωνα με μαρτυρίες συναγωνιστών και εγώ προσωπικά είχα γίνει μάρτυρας αυτού στις μπουρδελότσαρκες που την είχα πετύχει 2-3 φορές και περίμενα με τις ώρες στο σαλόνι. Θα αναφερθώ όμως σ' αυτά παρακάτω. Επίσκεψη στις 14/5 γύρω στις 3:45 αργά το μεσημέρι. Parking πανεύκολα όπως πάντα λίγα μέτρα παρακάτω απ' το σπιτάκι. Η τσατσά με υποδέχεται στο σαλόνι και μου λέει ότι η Νταϊάνα (μου την ανέφερε με το παλιό της όνομα, αγνοώ το γιατί) ήταν στο δωμάτιο με πελάτη. Και υπήρχε κι άλλος πελάτης σε άλλο δωμάτιο που περίμενε κι εγώ ήμουν ο τρίτος παρά τη νεκρή ώρα (καλή ένδειξη). Μετά από 5' τακτοποιεί ένα δωμάτιο και με βάζει μέσα. Παρεμπιπτόντως εδώ να αναφέρω ότι το συγκεκριμένο μπουρδελάκι είναι ένα απ' τα ωραιότερα της οδού Φυλής, παλιό κτίσμα με ετοιμόρροπη σκάλα για να ανέβεις αλλά τα δωμάτια πολλά, φροντισμένα, με καλή διαρρύθμιση και το κυριότερο πεντακάθαρα. Μόλις ήρθε η ώρα να πληρώσω την τσατσά τη ρωτάω για το πρόγραμμα ακριβώς και της λέω "απ' ό,τι ξέρω η Νταϊάνα δε βιάζεται στο δωμάτιο". Κομπιάζει και μου λέει " ε ναι εντάξει αλλά όχι και μισή ώρα". Μισή ώρα όχι της λέω αλλά ένα τέταρτο με 20 λεπτά ελπίζω να μπορεί να καθίσει". "Ναι" μου λέει (αρχίδια). Της δίνω το 20άρικο ξεντύνομαι και περιμένω αρκετή ώρα να έρθει η κοπέλα. Κάποια στιγμή ανοίγει η πόρτα και εμφανίζεται η Τζένη με ένα τεράστιο χαμόγελο. Εδώ ας κάνω εμβόλιμα μια περιγραφή της: Εντυπωσιακή γυναικάρα γενικά σε εμφάνιση, ψηλή, γύρω στα 40. Μακρουλό και όχι τόσο ωραίο πρόσωπο, χάνει πολύ απ' αυτό. Απίστευτο σε εμφάνιση και αφή μεγάλο στήθος το οποίο δε χορταίνεται. Σώμα πάρα πολύ καλό για την ηλικία της, γενικά δίνει την εντύπωση μιλφάρας με Μ κεφαλαίο. Για όσους γνωρίζουν μοιάζει αρκετά με την πορνοστάρ Alia Janine, με λίγο μικρότερο στήθος βέβαια και με πιο άγαρμπο σώμα απ' τη μέση και κάτω. Πιάνουμε λοιπόν την κουβέντα σε πολύ ευχάριστο τόνο και χωρίς να μου δίνει την εντύπωση βιασύνης, μιλάμε αρκετή ώρα, της κάνω τα κλασσικά κοπλιμέντα. Μετά από λίγο αποφασίζουμε να περάσουμε στο "ψητό". Χωρίς σχεδόν καθόλου προκαταρκτικά με μόνη εξαίρεση ορισμένα φιλιά στο σώμα μου και γλειψίματα στις ρόγες με την Τζένη καθιστή στο κρεβάτι κι εμένα όρθιο, αρχίζει χωρίς να ξεντυθεί μία πολύ αργή πίπα με deep throat αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο, δεν ασχολήθηκε και με τα μπαλάκια. Βλέποντας εγώ ότι δε βγάζει τα ρούχα καταλαβαίνω ότι σαν πονηρή επαγγελματίας που είναι θέλει να τελειώσει όσο το δυνατόν συντομότερο. Αμ δεν έχει τέτοια όμως... Της ζητάω να καθίσει ανάσκελα να τη γλείψω. "Ό,τι θέλεις αγόρι μου" μου λέει και κάθεται ανάσκελα και ανοίγει τελείως τα πόδια ώστε να ξεπροβάλλει η εντυπωσιακή μουνάρα της με τα ωραιότατα χείλια σε όλο της το μεγαλείο. Αρχίζω να τη γλείφω παθιασμένα αφήνοντάς με να βάζω και δάχτυλο ανά διαστήματα και αυτή αρχίζει δυνατούς αναστεναγμούς και βογγητά συνοδευόμενα από σπασμούς ανά διαστήματα όταν η γλώσσα μου έβρισκε την κλειτορίδα της, τιναζόταν ολόκληρη... Δεν ξέρω αν μπορεί να ήταν θέατρο όλο αυτό και να μη γούσταρε πραγματικά αλλά αν ήταν τότε είναι πολύ καλή ηθοποιός. Όσον αφορά την καθαριότητά της για την οποία είχαν εκφραστεί αρνητικά συναγωνιστές στο παρελθόν εγώ τη βρήκα πεντακάθαρη. Στη συνέχεια την έγδυσα, ρούφηξα τις βυζάρες της και κατόπιν ισπανικό μετά από δικιά μου προτροπή. Γενικά αφήνει τον πελάτη να πάρει τις πρωτοβουλίες. Με το που ετοιμαζόμουν λοιπόν μετά απ' αυτά να μπω μέσα της κι ενώ είχαν περάσει μόλις 10' απ' τη στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο, να σου και η τσατσά χτυπάει την πόρτα πράγμα το οποίο με εκνευρίζει απίστευτα. "Συγγνώμη μωρό μου" μου λέει "αλλά πάντα αυτό κάνει όταν περιμένει έστω και ένας πελάτης στο σαλόνι. "Κατάλαβα" λέω κι επειδή γούσταρα μαζί της βγάζω ένα εικοσάρικο, της το δίνω και της λέω "πήγαινε δώσ' της το να έχουμε όλο το χρόνο να κάνουμε ό,τι θέλουμε χωρίς να μας πρήζει". Ντύνεται, πάει σβέλτα της το δίνει και επιστρέφει άμεσα λέγοντάς μου "τώρα είμαι όλη δικιά σου". Τη γδύνω με απότομες κινήσεις απ' το κορμάκι που φορούσε (πώς δεν της το έσκισα θαύμα είναι), το πετάω στο κομοδίνο καθώς είχα καβλώσει πολύ με την πάρτη της και την ξαπλώνω ανάσκελα στο κρεβάτι όπου αρχίζω και την πηδάω με μανία για ώρα εγώ όρθιος ενώ παράλληλα χούφτωνα και έγλειφα το θεϊκό στήθος της. Ούτε που διαμαρτυρήθηκε (κακό το ότι βάζει αρκετή κρέμα). Συνέχεια με εμένα ξαπλωμένο και εκείνη από πάνω όπου ανεβοκατέβαινε αργά - αργά λικνίζοντας το σώμα της και όχι λυσσασμένα, γενικά δεν το πολυέχει σ' αυτήν τη στάση, μόνο καλό ότι είχα όλη την ευχέρεια να ασχολούμαι με τις εντυπωσιακές βυζάρες της. Συνέχεια με ένα σύντομο 69 και αμέσως μετά τη βάζω στα τέσσερα και την παίρνω για ώρα σφυροκοπώντας τη με μανία και θέα την κωλάρα της, πάλι αδιαμαρτύρητα από μεριάς της και με πολύ καλή συμμετοχή. Μικρά διαλείμματα για να της γλείψω τα θεαματικά μουνόχειλα που κρέμονταν σαν ροδοπέταλα και πάλι συνέχεια. Φτάνοντας σε οριακό σημείο τη ρωτάω αν μπορώ να τελειώσω στο στήθος της χωρίς καπότα. "Φυσικά" μου κάνει και στήνεται γονατιστή στο μέσο του δωματίου για να μη λερώσουμε τα σεντόνια πιέζοντας το στήθος της και με μια έκφραση λαγνείας στο πρόσωπό της. Εκεί δεν κρατιέμαι και επιχειρώ να τη φιλήσω στο στόμα όπου γυρνάει λίγο το πρόσωπό της με τρόπο, εγώ επιμένω και τελικά έπεσαν μέχρι και δυο παθιασμένα γλωσσόφιλα. Μετά από λίγο ήρθε και η θριαμβευτική κατάθεση στο στήθος της όπου την έκανα αρκούντως χάλια. Αμέσως μετά σηκωθήκαμε, πλυθήκαμε, ντυθήκαμε και η κοπελάρα με χαιρέτησε εγκάρδια με ένα φιλί στο στόμα. Βγαίνοντας απ' το δωμάτιο η ώρα είχε ήδη πάει πέντε παρά δέκα και η Τζένη ετοιμαζόταν να φύγει. Συμπερασματικά αν εξαιρέσουμε τα ακάποτα που έχει κόψει τα οποία όμως δε συγκινούν όλους, το μόνο αρνητικό στην περίπτωση της Τζένης είναι το αυστηρό δεκάλεπτο που κάθεται πλέον στο δωμάτιο σε σχέση με παλιά και το οποίο σαν πονηρή επαγγελματίας που είναι μπορεί να το τηρήσει με μη υποψιασμένους πελάτες, σίγουρα όμως δεν είναι αρκετό για να ξεδιπλώσει όλες τις "αρετές" της στο κρεβάτι που είναι πολλές δεδομένης και της ηλικίας και της εμπειρίας της. Πλην όμως με το κατάλληλο εξτραδάκι και εφ' όσον σε συμπαθήσει η εν λόγω κοπέλα μπορεί πραγματικά να σε απογειώσει με "όπλα" της αφ' ενός την καλή της διάθεση που δημιουργεί μια οικειότητα, αφ' ετέρου με το ότι ξέρει να καβλώνει τον πελάτη... Εν τέλει παρά το εξτραδάκι βάζω 10αράκι στη σχέση απόδοσης - τιμής καθώς για τέτοια γυναικάρα και με δεδομένα όλ' αυτά που κάναμε χαλάλι τα 40 ευρώ. Νταϊάνα - Τζένη εις το επανιδείν...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.607
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2013
Χρειαζόταν αδιαφορία για το κτύπημα. Με τα 40Ε τις καλομαθαίνεις και θα το εφαρμόσουν σαν συμπεριφορά. Ο οίκος αυτός δεν είναι στούντιο...
16 Μαΐου, 2013
Ανοίγεις την ίδια συζήτηση που είχε ανοίξει και σε προηγούμενη ανάλογη κριτική μου. Με συγχωρείς φίλε μου αλλά εγώ αδυνατώ να μένω αδιάφορος όταν χτυπάει η άλλη την πόρτα. Και δε θα το κάνει μία, αν αργήσεις θα το κάνει και δεύτερη, μετά όταν θα ζητούσα το κάτι παραπάνω απ' την κοπέλα θα μου έλεγε "μακάρι να μπορούσα να σου κάνω τη χάρη αλλά έχουμε ήδη αργήσει" κ.ο.κ. Άσε που απ' τη στιγμή που έσκασα το δεύτερο εικοσάρικο απογειώθηκε κι εκεί που τεχνηέντως δεν έβγαλε καν το κορμάκι στην αρχή, μετά μου έκανε όλα τα γούστα. Επιπλέον δε μου απαγορεύει κανείς να δώσω το διπλό αντίτιμο για να εξασφαλίσω περισσότερο χρόνο ή να κάνω τα βίτσια μου, αυτό γίνεται παλαιόθεν στα σπιτάκια από πολλούς πελάτες. Προσωπικά το να πέσω πάνω της και να τη γαμήσω σαν σκυλί για 10' δε μου λέει τίποτα, έχω περισσότερες απαιτήσεις.
27 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Mε καύλωνε απίστευτα όταν ήταν στο παλιό σπίτι. μου είχε κάτσει ένα γεμάτο 25λεπτο μία φορά συνήθως γύρω στα 15 με 20 λεπτά και έκανε τα πάντα. Κρίμα που το χάσαμε τέτοιο κορμί. Πολλοί παλιοί της πελάτες θα απογοητεύτηκαν και εγώ προσωπικά.

Πολλοι έχουν δώσει στο καπάκι λεφτά για να κάτσει η γκόμενα συνήθως το παθαίνω όταν είναι καταπληκτική στα προκαταρτκικά και στο κρεβάτι αλλα καθυστερώ να τελειώσω οπότε θέλω να μείνει και άλλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3