Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειναι η δευτερη φορα που ευλογω τα γενια μου(η πρωτη με βικτωρια)αλλα ετσι μου βγαινει και γ αυτο το κανω.Η κοπελα ειναι απο βουλγαρια,μελαγχροινη λεγεται ελλη,με μαυρα μακρια μαλια,και πολυ σεξι σωμα,ειναι η κοπελα για την οποια εγινε συζητηση απο τον puro nevro.Καταρχην πολυς κοσμος στα δωματια και στο σαλονι,περιμενα αρκετα..και παμε τωρα στην ουσια,η κοπελα μπηκε στο δωματιο με αγριες διαθεσεις,ορθια στο κρεβατι,να την βλεπω εγω απο κατω και στη συνεχεια πηγαινοντας να ξεκινησει

στοματικο με ρωτησε αν θελω προφυλακτικο,της απαντησα ναι,πολυ καλη,με καβλωσε αρκετα και στη συνεχεια εγω απο πανω,εδω ειχαμε το πρωτο

αρνητικο,καθως δεν με αφηνε να τη φιλαω στην ιεραποστολικη σταση,ενω κατα τη διαρκεια φαινοταν να χει καποιο προβλημα μυτη,ισως να ταν λιγο κρυωμενη,αφου τη πηδηξα με αρκετη ενταση ειναι η αληθεια στη συνεχεια την πηρα απο πισω

με πολλη δυναμη οπου και τελειωσα.Συμπερασματικα

η κοπελα ειναι ουσιαστικα μια μικρη ρουσλανα,απο αχαρνων 85 με πολυ σεξι κορμι,μελαγχροινη με μικρο στηθος με τ οποιο αμφιβαλω αν μπορεις να παιξεις,η' μια οσον αφορα το σεξ,μελαγχροινη λολιτα που γουσταρει το αγριο σεξ οπως εχουν πει οι συναγωνιστες,αλλα που δεν σ αφηνει να την

ακουμπησεις οπως ειχε πει ενας αλλος συναγωνιστης

με λολιτα.Αυτα ακριβως τα σχολια περι αγριου σεξ

δεν μου αρεσουν αφου εχω διαπιστωσει απο την πλουσια πειρα μου οτι τετοιες γκομενες(αγριες)η'κατι παιρνουν η "εχουν μια ψευτικη συμμετοχη,

πριτιμω λοιπον τις κοπελες που κανουν απλα ερωτα οπως με την κοπελα μου,και που ξερω οτι κατα τη διαρκεια θα προκυψει και το παθαρικο σεξ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2008
Όνομα κοπέλας
Έλλη
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού