Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε Κυριακή απόγευμα στις 17.05 , πήγα για να δώ την καινούργια κοπέλα που ανέφερε ο προφέσορας αλλά δεν δούλευε , μετά
απο συζήτηση που είχα με την τσατσα μου είπε ότι η Καρολίνα είναι η Ντιάνα και της άλλαξαν το όνομα , δούλευε μια νέα κοπέλα όπως
είπε η τσα τσα η Κρίσι(απο Κριστίνα)όπου σύμφωνα με τα λεγόμενα της έχει δουλέψει κάποιες φορές σε στούντιο , η Κρίσι είναι μιά
κοπέλα ξανθιά παχουλή με ωραία κωλάρα και 2.5άρια βυζιά , μιλάει πολύ καλά τα ελληνικά , είπε ότι είναι απο την Ουκρανία και ότι
είναι 25 χρονών(πολύ αμφιβάλω) μπήκε στο δωμάτιο και ήταν πολύ διαχυτική και ομιλητική , με ρώτησε τι έχουμε εδώ πιάνοντας τον πούτσο μου ,
τι κάνεις μωρό μου έχεις όρεξη για παιχνίδια , πως λένε κλπ , την ρώτησα σε ποια στούντιο έχει δουλέψει αλλά δεν απάντησε , αρκέστηκε να πεί
ότι δούλεψε κάποιες φορές σε στούντιο την περίοδο που ήταν φοιτήτρια ,ανέβηκε απο πάνω μου , και αρχίσαμε τα φιλιά , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό
, με καθάρισε με μωρομάντηλο και άρχισε να με γλύφει στα αρχίδια και δίπλα από τον πούτσο κάτι που μου αρέσει και το προτιμώ από την κατευθείαν επίθεση
στον πούτσο , μετά τον έβαλε στο στόμα της καλή πίπα με ρυθμό βαθιά και υγρή , εγώ έγλυψα το μουνάκι της και της έβαλα και δάχτυλό , πέρασμα προφυλακτικού
και πρώτη στάση αυτή απο πάνω , αρχικά έκανε βαθιά καθίσματα πάνω κάτω στον πούτσο μου και ύστερα έγυρε το κορμί της προς τα εμένα και άρχισε να με φιλάει
ενώ πιά είχα αναλάβει εγώ να δίνω τον ρυθμό , δέυτερη στάση στά τέσσερα , πολύ καλό στήσιμο αντέχει το δυνατό γαμήσι έν ωτο υπέροχο κωλοτρυπήδι της φαινόταν
πολύ δουλεμένο αλλά δεν της έκανα κάποια νύξη...το τέλος ήρθε με πίπα στο στόμα της , στο δωμάτιο έκατσα γεμάτα 15 λεπτά , λίγα λεπτά μετά χτύπησε την πόρτα
η τσατσα ρώτησε αν έχω βάλει παντελόνι και μπήκε μέσα με ρώτησε πώς ήταν η κοπέλα(πάντα όταν περνάω με κάποια κοπέλα εκεί πρώτη φορά το κάνει γιατί λεεί ότι είμαι πελάτης και
εμπιστεύεται την γνώμη μου),μια χαρα της απάντησα....και έτσι ήταν δεν τα κλαις τα λεφτά σου και περνάς και καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Κρίστυ
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.820
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαΐου, 2013
και η τσατσά δεν είναι καύλα?
15 Μαΐου, 2013
χρόνια στο κουρμπέτι...είναι 59 χρονών!!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2