Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η μεσαίου αναστήματος αδύνατη milf Σοφία με τον ωραίο κώλο, την κάπως "άγρια" φάτσα και την ακά πίπα στο εικοσάρικο μου φάνηκε καλή επιλογή για ξεφόρτωμα. Είναι αναμφισβήτητα ευγενική, αλλά ο τρόπος της μου θύμισε γελοία πολυάσχολα μικροστελέχη που κινούνται και κάπως γρήγορα για να δείξουν αποφασιστικότητα δήθεν, και με δυνατή και σίγουρη φωνή προσπαθούν να σπάσουν τον πάγο με κοινοτυπίες. "Εδώ μείναμε το Πάσχα;", "Ζέστη κάνει έξω; Φέτος θα έχουμε ζεστό καλοκαίρι είπανε" και τέτοια συν μια εξυπνάδα ως απάντηση στην ερώτηση για την καταγωγή της (ελληνικά μιλάει τέλεια πάντως). Τα βαριέμαι αυτά γενικώς, και εδώ σίγουρα λειτούργησαν αποτρεπτικά στη δημιουργία του όποιου ερωτικού κλίματος.
Τα στήθη της είναι μικρά, πλάκα σχεδόν, με πεταχτές ρώγες, και το κακό δεν είναι αυτό, αλλά η "στεγνή" υφή τους. Καθόλου ερωτικά δεν τα βρήκα - τίποτα δεν αισθάνθηκα γλείφοντάς τα λίγο μπας και. Γενικά έτσι είναι το σώμα της και το πρόσωπό της. Άγριο και καθόλου θηλυκό. Το ίδιο σκληρή ήταν και η πίπα της. Θα τσαντίσηκε που της είπα ακά και όρμησε άγαρμπα, αντικαβλωτικά και σκληρά. Αφού δε μου έπεσε πάλι καλά. Αλλαγή δυό στάσεων μετά, δεκτική γενικώς και χύσιμο για να τελειώνουμε.
Σίγουρα είναι φιλότιμη, δεν κοροϊδεύει και δεν είναι ξεπέτα, αλλά δεν είναι για μένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Σοφία
antisthenis
Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
8.135
Πόντοι:
14.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 poutsokrator, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Kaloeros και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2013
" ... Ζέστη κάνει έξω; Φέτος θα έχουμε ζεστό καλοκαίρι είπανε ... "
Γιατί τις τελευταίες δεκαετίες τι έχουμε, κρύα καλοκαίρια; Μαλακία
Μέχρι και 44 βαθμούς Κελσίου ''χτύπησε'' τον Αύγουστο του 2006!
Και σε συνδυασμό με τους ατελείωτους νοτιάδες και την επακόλουθη υγρασία, η Αθήνα γίνεται η κόλαση η ίδια, κάθε καλοκαίρι!Τέρας σοφίας, η Σοφία.
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1