Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αξιοποιώντας πληροφόριά του φίλου μιλφάκια CHRIS1971 πήγα να τσεκάρω ενα νέο "εντρι" στον εν λόγω οίκο που πάντα φέρνει πλέον μιλφογκιλφ ρωσίδες...
Ηταν η Ελένη μια γνωστή φυσιογνωμια σε εμένα απο πάλια μιας και εχει κάνει πέρασμα απο ερκετα μασατζιδικα τα τελευταια χρόνια.
Δεν είχε τύχει όμως ποτέ να την πάρω σε μασαζ.
Την δοκίμασα τώρα λοιπόν στο 20αρικο...
Περιγραφή Ελένης: Αδύνατη, μετρίου αναστηματος με καρέ ξανθό μαλλι. Ηλικία πρέπει να πλησιαζει τα 50.
Το σώμα της εχει την φυσιολογικη χαλάρωση μιας 40 αρας έιδικά στην περιοχή της κοιλιας, αν και ξαναλέω ειναι αδυνατη.
Μικρό ωραιο φυσικο στήθος.
Για τα γούστα μου εχει αρκετά ωραιο πρόσωπο. Πράσινα αμυγδαλωτά μάτια, "γαλλική" μυτούλα και γενικά ομορφο μουτράκι. Το μουνάκι της είναι επίσης καθαρά , ξυρισμένο σχετικά στενό και με μικρά εφηβιά χείλη.
Φορούσε ενα ολοσωμο μαυρο εσώρουχο, ηταν κλοδιάθετη στο σαλόνι και πέρασα στο δωμάτιο που θα μπορούσε να είναι και πιο καθαρο...
Η Ελένη είναι λίγες μερες στο σπίτι και μαλλον θα εχει την απογευματινη βάρδια
Ηρθε στο δωμάτιο με χαμογελο, γδυθηκε εντελώς και ξάπλωσε διπλα μου. ξεκίνησε την κουβεντα περι ανεμων και υδατων (ειναι πολύ φιλική και ομιλιτική) και τα χαιδολογήματα. Εκει επεσαν και τα πρώτα γλωσσοφιλά, και μετά ξεκιησε ενα φοβερο στοματικο. Ρουφηχμα ορχεων, και στοματικό πάρα πολύ καλο χωρις χέρια και χωρίς καποτα.
Στην συνέχεια ενεβηκε με δικη της πρωτοβουλια απο πανω και ιππευσε για καμποση ωρα δινωντας μου φιλια στο στομα και στο λαιμο.
Συνεχισαμε στα 4 οπου ξερει να στηνεται καλα και σε ιεραποστολίκο οπου εκει τελειωσα. Ηταν πολύ συμμετοχικη στην ολη φαση και θερμη.
Δυστυχως στο 10 λεπτο η τσατσα χτυπησε την πορτα αν και δεν υπηρχε πελατης στο σαλονι...Μαλακία
Αυτα για την Ελενη, μια πολυ αξιοπρεπης και δοτική μιλφ. Σε οσους αρεσουν οι μεγάλες γυναικες είναι μια πολύ καλή περιπτωση

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Ελένη
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.545
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού