Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ετσι για να μπει καλά ο μήνας είπα να πάω και εγώ μια μπουρδελότσαρκα. Ανέβηκα τα σκαλιά και βλέπω έναν πανικό μέσα. Τα δωμάτια γεμάτα και περίμεναν και 3-4 πιτσιρικάδες που απ' ότι φάνηκε ήταν παρέα. Με το που βγαίνει η Ρουσλάνα τα 'χασα. Μουνάρα η γκόμενα. Ψηλή, μελαχρινή με τέλειες αναλογίες και ένα κολαράκι ολοστρόγγυλο και ένα βυζί πέτρα. Οι πιτσιρικάδες την έκαναν γιατί είχαν έρθει μόνο για μάτι. Οπότε με το που αδειάζει το πρώτο κρεβάτι έποιασα σειρά... Χαμόγελο Λιγη αναμονή και σκάει μύτη η γκόμενα... Αρχίζει μια θεική πίπα και ισπανική... Αλλο πράγμα... Πήγα να χύσω με τη μια... Τα πιασίματα ήταν ελέυθερα όλα... Με άφησε την έπιανα παντού. Μόνο δάχτυλο που δεν της έβαλα. Μέχρι και την κλειτορίδα της έπεξα... Κάθετε επάνω μου με την πλάτη γυρισμένη και τραβάει μια ιππασία άλλο πράγμα. Κατεβαίνει μετά από λίγο και με ρώτησε πως αλλιώς γουστάρω. Την ξαπλώνω στο κρεβάτι και μπαίνω μέσα. Η γκόμενα φωτιά. Γλύψιμο στο στήθος και στο λαιμό. Τέτοιο βυζί μάγκες δεν έχω ξαναβάλει στο στόμα. Και επειδή όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν έτσι και εγώ... Πάνω στην καύλα δεν κρατήθηκα άλλο. Τα πέταξα όλα μέσα και ηρέμησα. Έμεινα με το χαμόγελο Χαμόγελο

Εγώ πάντως άνετα ξαναπήγαινα... Χαλάλι το 50ρικο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2008
Όνομα κοπέλας
Ρουσλάνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
16
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού