Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε Τρίτη του Πάσχα στις 21.00 , την Βικτορία την είχα πρωτοδεί πρίν μερικές εβδομάδες την πρώτη μέρα που έπιασε δουλεία , είναι μελαχρινή από την Βουλγαρία
ενώ τώρα λέει ότι είναι από Ουκρανία μετρίου αναστήματος , κανονικό σφιχτό σώμα , έχει μικρό βυζί και ωραίο κώλο , μου είπε ότι είναι 30 αλλά πρέπει να είναι μερικά χρόνια παραπάνω ,
ήρθε αμέσως στο δωμάτιο και με πέτυχε να βγάζω τα ρούχα μου , έβγαλε ένα επιφώνημα θαυμασμού και είπε είσαι μεγάλος...φαινόταν μικροσκοπική δίπλα μου , έβγαλε τα εσώρουχα της με αγκάλιασε
και άρχισε να μου ρουφάει της ρόγες και να μου χαϊδεύει τα αρχίδια , αρχικά ανταλλάξαμε κάποια πεταχτά φιλιά στα χείλη που γρήγορα εξελίχτηκαν σε γλωσσόφιλα , κάθισα στην άκρη του κρεβατιού
καθιστός και την έβαλα να κάτσει πάνω μου , της δάγκωνα τις ρόγες ενώ αυτή είχε πιάσει με το χέρι της τον πούτσο μου και άρχισε να τον τρίβει επιφανειακά στο μουνί της , με τα δυό της χέρια
με έπιασε από τους ώμους και με έσπρωξε προς τα πίσω , ανέβηκε απο πάνω μου και άρχισε να με φιλάει , της είπα να γυρίσει σε στάση 69 και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της , όσο την έγλυφα
μου πέρασε προφυλακτικό (δεν πρόλαβα να της πώ ότι θέλω πίπα χωρίς) , η πίπα της ήταν μέτρια προς καλή , ενώ την έγλυφα σηκώθηκα όρθιος παίρνοντας και αυτήν μαζί μου , κάτι που την ξάφνιασε/αιφνιδίασε και έβγαλε μια κραυγή(η τσατσα νόμιζε ότι έπαθε τίποτα και χτύπησε την πόρτα)και με τα πόδια της χτύπησε την λάμπα που κρεμόταν απο το ταβάνι , αφου ξεπέρασε το αρχικό της ξάφνιασμα
αρχίσαμε 69 στα όρθια , η πίπα της βελτιώθηκε ενώ μου είπε... πρώτη φορά κάνει αυτό σε μένα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο , με μιά κίνηση την "τοποθέτησα" στο κρεβάτι και της είπα να στηθεί στα τέσσερα , εκείνη
την ώρα και ενώ δεν είχε περάσει καν δεκάλεπτο η τσα τσα χτύπησε πάλι την πόρτα(αυτή την φορά για να τελειώνουμε), αυτη στημένη στην άκρη του κρεβατιού και εγώ όρθιος απο πίσω της άρχισα να την γαμάω γρήγορα και δυνατά ενώ αυτή με το χέρι της χαίδευε τα αρχίδια μου , δεν αλλάξαμε στάση μιάς και αυτή άρχισε να την βρίσκει και να τρίβει το μουνί της , όταν ένιωσα ότι κοντεύω να τελειώσω
σταμάτησα έβγαλα το προφυλακτικό την άρπαξα απο τον αστράγαλο με το ένα μου χέρι και την έφερα προς τα μένα , έβαλα τον πούτσο μου στο στόμα της την έπιασα με τα χέρια μου απο τα μάγουλα της
και άρχισα να της γαμάω το στόμα μέχρι που έχυσα , τελικός έκατσα στο δωμάτιο 15 λέπτα και πέρασα καλά , σίγουρα θα την ξαναπάρω κάποια στιγμή , στο μυαλό μου το έχω φανταστεί δίδυμο μαζί με την Αλίνα...αλλά έχω καιρό να την δώ αυτή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2013
Όνομα κοπέλας
Βικτωρία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.739
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού