Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Μεγάλου Σαββάτου προς Κυριακή του Πάσχα στις 02.50 το πρωί ,την Μαξίμα την έχω δει από την δεύτερη μέρα που άρχισε να δουλεύει και
είχε λοκαριστεί σαν στόχος ,πρόκειται για ένα ξανθό πιπίνι(κοντά ή λίγο πιο κάτω από τα 20)με κανονικών κιλών σώμα αρκετά σφιχτό , ωραίο κώλο και θεϊκά φυσικά
3άρια βυζιά , όταν πήγα στον οίκο ήμουν μόνος μου(ευτυχώς γιατί πέρασα πρώτος και δεν είχα αναμονή)αλλά όσο η Μαξίμα ήταν σε δωμάτιο μαζεύτηκαν πάνω από δέκα άτομα ,
έδωσα το 20αρίκο και πέρασα , η Μαξίμα είναι πάντα χαμογελαστή ίσως και από αμηχανία μίας και η συνεννόηση μαζί της είναι κάτι το δύσκολο μίας και δεν μιλάει ελληνικά
και τα όποια αγγλικά της είναι ότι έχει ακούσει στην τηλεόραση...όταν μπήκε στο δωμάτιο σηκώθηκα όρθιος την πλησίασα την αγκάλιασα και άρχισα να την φιλάω στον λαιμό
και ύστερα στις βυζάρες της , της αφαίρεσα το στρινγκ και της χάιδεψα λίγο το μουνάκι της εξωτερικά μιάς και δάχτυλο δεν άφηνε , η στάση της ήταν παθητική ,
την πήγα στο κρεβάτι όπου της έδειξα ότι θέλω ισπανική , το πιπίνι δεν το έχει , εγώ βέβαια είχα καυλώσει με την κορμάρα της , πέρασμα προφυλακτικού και πίπα μέτρια
με αρκετό χέρι , πρώτη στάση ιεραποστολικό για να χαίρομαι τις βυζάρες τις οποίες αρχικά τις κρατούσε μα τα χέρια της για να μην τις φιλάω , δεύτερη στάση στα τέσσερα
αρχικά δεν στήθηκε καλά αλλά μετά από υπόδειξη μου πήρε την στάση που ήθελα , άρχισα να την γαμάω αρχικά σιγά σιγα και μετά με πιο μεγάλη ένταση και αυτή δεν έβγαζε ούτε
κιχ , μετά από λίγο ήρθε το τέλος , σηκώθηκε πλύθηκε μου έδωσε ένα πεταχτό φιλί και χαμογελαστή έφυγε από το δωμάτιο , από συμμετοχή άστα , μπορώ να πώ ότι η όλη της συμμετοχή
ήταν το χαμόγελο της το πέρασμα προφυλακτικού και το ότι αν ανέπνεε , η κοπέλα δεν το έχει στο κρεβάτι αλλά θα το πώ γιατί το πιστεύω , είναι κρίμα για μόνο 20ευρώ κάποιος
να μην τιμήσει αυτό το πιπίνι , αξίζει μόνο και μόνο για την κορμάρα της , θέλω να πω ότι και η Νικολέτα και η Ντενίσα όταν τις είχα πρωτοπάρει ήταν σε λίγο πιο καλό επίπεδο
υπηρεσιών από την Μαξίμα...άρα ίσως αν προσπαθήσει να μαζέψει πολύ χαρτί , στο δωμάτιο έκατσα 10 λεπτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαξίμα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.032
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2013
Εχει κάτι το αντρικό πάνω της η συγκεκριμένη...δέν με έψησε. Σε αντίθεση όμως με την Τζουλιάνα απο Αχιλλέως που έχεις επίσης προτείνει. Ανέβασα κριτική.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1