Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 38 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...μιας και το θρησκευτικό αίσθημα για τα άτομα της κοινωνίας τους, βρίσκεται σε έξαρση αυτήν την περίοδο ,
στους "εκτός" ,ηχούν οι "άλλες" καμπάνες, αυτές της ηδονής και τους καλούν στις "εκκλησιές" της πορνείας να μεταλάβουν τον απρόσωπο & αδέσμευτο οργασμό...
...σε όλη τη διάρκεια της πολύωρης εξονυχιστικής περιήγησής μου στο μεταξένιο έδαφος
είχα μονίμως στους ρώθωνές μου, μια αηδιαστική απόπνοια αποσυντιθέμενης οργανικής ύλης , μέχρι που το δέλεαρ της πρότασης: " ακάποτο τελειωτικό τσιμπούκι " με διέγειρε αρκετά , ώστε να απαλλάχθώ απο ένα κόκκινο ηδονο-ανταλλακτικό χαρτάκι και να περιμένω ημίγυμνος στην ελεινή πορνική κλίνη αυτού του οικίσκου , την άσχημη μεσήλικη μελαχροινή εκμαυλισμένη γυναίκα...
πιάσαμε την κουβέντα εν μέσω της ακάλυπτης πεολειχίας και της δακτυλικής αιδοιο-κολποσκόπησης , αλλά εγώ δεν άκουγα τι μου έλεγε , προσποιούμουν ότι ακούω ακόμα και αν της ανταπέδιδα κάποια ηχητικά λεκτικά μηνυματα ενώ τα δάχτυλά μου έτριβαν το τρχώδες εφηβαιο της , στην ουσία και αυτή υποκρινόταν γιατί έπρεπε να σταματάει κάθε λίγο και λιγάκι την πεολειχία δήθεν για να μιλήσουμε αλλά ουσιαστικά για να εισπνεύσει στοματικά οξυγόνο ,επειδή ή ρίνα της ήταν "μπουκωμένη" απο μια αλλεργία...
...όταν ο φαλλός μου λοιπόν, είχε αποκτήσει ικανοποιητική στυτική αιμάτωση , μου έβαλε το λαστιχένο αντισυλληπτικό περίβλημα , και με άφησε να παίξω λίγο με τους μαστούς της
το φαλλικό εντέριο , διείσδυσε στον κόλπο της , ο κορμός μου ήταν σε πλάγια ιεραποστολική στάση και τα χείλη μου πιπιλούσαν την αριστερή θηλή της, και μετά απο λίγη ώρα και κάποιες παρατρίψεις & σπασμούς , ποσότητα σπερματικού υγρού "αλάφρυνε" τις διατεταμένες σπερματοδόχες κύστεις μου , εκκρίνοντας ευφοριστικές ορμόνες στον εγκέφαλό μου, οι οποίες στην ουσία είναι η προετοιμασία του οργανισμού μέχρι την επόμενη εκσπερμάτιση...
κλείνω αυτήν την ανόητη κριτική με κάποιους στίχους του Γκάτσου που μου καρφώθηκαν
μάλλον χωρίς λόγο στο μυαλό :
Στις εκκλησιές του έρωτα δεν άγιασε κανείς
Κοντεύουνε μεσάνυχτα και ακόμα να φανείς
Κοιτάζω το ρολόι μου και τους περαστικούς
Ακούει η καρδιά τους χτύπους της, μα εσύ δεν τους ακούς...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζένη
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2013
Ο καλός μύλος τα αλέθει όλα ! Η επιλεκτικότης είναι το πρώτο στάδιο της ανικανότητος !
07 Μαΐου, 2013
μ'αρέσεις !
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2