Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Κυριακής προς Δευτέρα στις 02.00 το πρωί , να την πώ την "αμαρτία"μου μου αρέσουν οι μαυρούλες αλλά οι 7/10 μου κάθονται φόλες...
η Στέλλα είναι μια 26άχρονη νιγηριανή που σε σχέση με άλλες μαυρούλες στο Μετάξι είναι πολύ εμφανίσιμη(εξαιρείται η Σακίρα που την είδα μιά φορά Ι37 και δεν την ξαναπετυχα ,
αν την δεί κανείς ας σφυρίξει)είναι μετρίου αναστήματος κανονικών κιλών με ωραίο πεταχτώ κώλο και 2.5-3άρια βυζιά με μεγάλη ρόγα , με καυλάντισε πολύ στο σαλόνι μιλάει
ελληνικά σε πολύ καλό βαθμό αλλά αν μιλάς αγγλικά το προτιμάει , ήρθε στο δωμάτιο και φυσικά δεν είχε την διάθεση που είχε στο σαλόνι , ξάπλωσε δίπλα μου χωρίς να βγάλει τα
εσώρουχα της και άρχισε να μου τρίβει τα αρχίδια και τον πούτσο , της είπα να βγάλει το σουτιέν και αυτή απλά το κατέβασε , πέρασμα προφυλακτικού και πίπα σχετικά καλή
αν και χρησιμοποιούσε λίγο και το χέρι της , πίπα ένα δύο λεπτά , με ρώτησε πώε θέλω , πρώτη στάση με αυτή απο πάνω , μέτρια συμμετοχή με ψεύτικους αναστεναγμούς ,
δεύτερη στάση στα τέσσερα , έκπληξη , στήθηκε κανονικά και όχι με κλειστά τα πόδια όπως κάνει η πλειονότητα τον σοκολατένιων κοριτσιών...την γάμησα έτσι πισοκωλητά
ενώ της έσκασα και 2-3 κωλόμπατσα...μετά από λίγο ήρθε το τέλος , στο δωμάτιο έκατσα 10 λεπτά ενώ δεν έδειξε σημάδια βιασύνης , για μόνο 10 ευρώ πιστεύω ότι
είναι καλή επιλογή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.072
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2013
Και εσύ γουστάρεις σκούρα σάρκα,δικέ μου......Έρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1