Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 560 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε Κυριακή(28/4) μεσημέρι στις 14.35 , την Αθηνά την είχα δεί μια φορά αλλά δεν είχα περάσει , την έβαλα όμως στα προσεχώς , πήγα μιά ακόμα φορά αλλά
ο γνωστός τσάτσος Αρης με ενημέρωσε ότι είχε επίσκεψη από τους Ρώσους....πριν πάω να δώ την Αθηνά πέρασα για ακόμα μια φορά με την Αννα απο Φ109β , πέρασα φανταστικά όπως
τις τελευταίες φορές και είχα δύο τελειώματα , αρχικά δεν κρατήθηκα και έχυσα στην πίπα και μετά την γάμησα...περιμένοντας να περάσει η ώρα για να πάω για καφέ με συναγωνιστές
επισκέφτηκα τον οίκο εδώ , όταν με είδε ο Αρης μου δείχνει το δωμάτιο και μου λέει πέρασε(του είχα πει της προάλλες ότι θα περάσω με την Αθηνά), η Αθηνά είναι μια ξανθιά Ελληνίδα
27 χρονών με κανονικό σώμα με ωραία επιδερμίδα , ωραία κωλάρα(που δεν την δίνει όπως μου είπε) και 2.5άρια σιλικονάτα βυζιά , καλοξυρισμένο μουνάκι και κωλοτρυπίδα για γλύψιμο ,
ήρθε στο δωμάτιο χαμογελαστή και με πολύ ενέργεια και ας ήρθε μετά απο δυό άλλους πελάτες , μιλήσαμε συστηθήκαμε , μου είπε ότι είναι από τον Πειραιά και ότι δεν έχει ξαναδουλέψει
στον χώρο(βέβαια μου φάνηκε κάπου να την έχω ξαναδεί)ανέβηκε από πάνω μου και άρχισε να με φιλάει στα χείλη στον λαίμό και στις ρόγες , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , με σκούπισε με
μωρομάντηλο , και άρχισε μια πίπα πάρα πολύ καλή , βαθιά υγρή με αυξομειώσεις και όχι μονότονη , της ζήτησα να γυρίσει σε στάση 69 , άρχισα να την γλύφω τόσο στο μουνάκι της όσο και
στην κωλοτρυπίδα της , απο ότι έλεγε της άρεσε αρκετά , συνέχισε να μου πέρνει πίπα ένω έγλυφε και τα αρχίδια μου , πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση με αυτή από πάνω ,πολύ καλή συμμετοχή
δίνοντας αυτή τον ρυθμό , συνεχίσαμε λίγο σε αυτή την στάση αλλά σταδιακά άρχισε να μου πέφτει μιάς και πρίν μισή ώρα είχα τελειώσει ήδη δυο φορές με την Αννα , μου λέει κάτσε να σε γλύψω λίγο ,
δεν της χάλασε η διάθεση ούτε δυσανασχέτησε , άρχισε να με γλύφει , την ξαναγύρισα σε στάση 69 και άρχισα να την γλύφω και εγώ πάλι , μετά απο λίγο μου σηκώθηκε πάλι , περνούσαμε όμως τόσο
καλά και οι δυο μας που της είπα να συνεχίσουμε έτσι μέχρι να τελειώσω , μετά από αρκετά λεπτά ήρθε το τέλος , έκανε τα πάντα για να ευχαριστηθώ και να τελειώσω απλά έπρεπε να την "βοηθήσω" και εγώ , είπαμε ότι την επόμενη φορά δεν θα αφήσουμε την δουλεία στη μέση και μου είπε ότι θέλει να την πάρω στα τέσσερα , στο δωμάτιο έκατσα πάνω από 20 λεπτά , σίγουρα θα την ξαναπάρω και σίγουρα
την προτείνω(ήδη φίλος συναγωνιστής την πήρε και έμεινε ευχαριστημένος)

Υ.Γ ο οίκος μετά την ανακαίνιση δεν έχει πια μυρωδιές
η Αθηνά όταν τελειώνει με κάποιον πελάτη πάει στο μπάνιο και πλένεται.
αγαπάμε την μορφή Αρη , τον ξέρω και με ξέρει 21 χρόνια.....όταν μάλιστα δούλευε με την θρυλική Αντζέλα ήταν στα καλύτερα του.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2013
Όνομα κοπέλας
Αθηνά
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
194.084
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2013
Και εμένα γνωστή μου είχε φανεί,όταν την είχαμε δει με τον Τσαρο/Πρόεδρο.........Γερο-μύστης
04 Μαΐου, 2013
Είναι η Έλένη η Πειραιώτισσα απο το Αλκαμένους 117.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2