Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εδώ και λιγες μερες παρακολουθω καποια βιντεακια τα οποια βαζουν φιλοτιμοι συναγωνιστες όπως ο tyrael,o kazabuburas και ο makis 1985,και το ματι μου επεσε στη Νikky Jayne,ένα θρεντ τ οποιο ανοιξε ο συναγωνιστης pipakolos(βαλε ένα πιο σεμνο βρε φιλε,να μπορουμε να σε μνημονευσουμε).Χαμόγελο
Οποιος δει λοιπον τα βιντεο της και ειδικα αυτα με τα Double Penetration δεν νομιζω ότι θα διατηρησει την ηρεμια του..
Ετσι λοιπον και χωρις να είναι προγραμματισμενο,επισκεφτηκα σημερα το γωνιακο σπιτακι της αχιλλεως ,καθως χτες ειχα δει την τζουλια,μια ξανθια ουκρανεζα,που μου αρεσε αρκετα,αλλα η οποια δυστυχως δεν σηκωθηκε από τη καρεκλα,και εγω κακως δεν της το ζητησα στα λιγα δευτερολεπτα που ημουν στο σαλονι
Σημερα όμως δεν ηταν αυτή,αλλα η μονικα,μια ψηλη ξανθια κοπελα που ειχα παρει από φυλης 80 πριν πολυ καιρο με καλες εντυπωσεις και η οποια συνηθως δουλευε ρεμουνδου 21.
Το χαμογελο που μου εσκασε και τα οποιο εδειξε ότι εφτιαξε τα δοντια της,σε συνδυασμο με τα παραπανω,μ εκανε ,αν και αποχωρησα αρχικα,να επιστρεψω παραυτα στο σπιτι και να δωσω απ ευθειας το εικοσαρικο
Η μονικα βεβαια δεν είναι η nikki jayne,όμως είναι ψηλη,είναι ξανθια,εχει μακρια ποδια,που πολύ μου αρεσουν,χανει βεβαια στο προσωπο,όμως για την εκπληρωση της φαντασιωσης μου,ηταν καλη περιπτωση
Μπαινοντας στο δωματιο την πηρα μονοτερμα,φιλια στο στηθος της,που μου αρεσει καθως είναι φυσικο,χαιδεμα στις ποδαρες της,ξανθια,όλα λειτουργησαν τελεια,και η μονικα εδειχνε να ξαφνιαζεται ευχαριστα από την ορμητικοτητα μου,που και αυτό μου αρεσε
Παρακαμψη στοματικου και κατευθειαν πισωκολλητα,εξαντλωντας την περισσοτερη ωρα μπρουμητα.Η μονικα δεν με προβληματιζε,φαινοταν να της αρεσε χωρις υπερβολες και γενικα ηταν πολύ ωραια.Ιεραποστολικα στη συνεχεια,εξακολουθωντας να διατηρει ζεστη τη συμμετοχη και κατοπιν πλαγιαστα που το ηθελα παρα πολύ,καθως ηταν από τις στασεις της nikki που μ εξιταρε ιδιαιτερα.Αφου κατεβασα τελειως τις στροφες για να μη τελειωσω,στη συνεχεια αργα αλλα σταθερα επιταχυνα,η μονικα συνεβαλε με τη ζεστη της συμπεριφορα και ετσι μπορω να πω ότι ειχα εκπληρωσει σε μεγαλο βαθμο τις φαντασιωσεις μου
Τελειωμα ορθιοι στον τοιχο..ηθελα οπωσδηποτε και αυτή τη σταση.Τωρα βεβαια πως μπορεσα μεσα σε τριαντα εκατοστα πλατος να τη πραγματοποιησω,τοσο απειχε ο τοιχος από το κρεβατι,δεν ξερω,αλλα η αληθεια είναι ότι αυτή η σταση είναι από τις αγαπημενες μου.Πολυ ωραιο τελειωμα σ αυτή τη σταση,με τη μονικα ανακουφισμενη που όλα πηγαν καλα,και χαρουμενος και εγω γιατι περασα πολύ ωραια
Πιθανον να τη ξαναδοκιμασω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2013
+1 χαίρομαι που πέρασες καλά , το 8 για αυτήν στην εμφάνιση κατα την γνώμη μου υπερβολική...
την είχα πάρει δυό φορές στη Ρεμούνδου και δεν είχα περάσει καλά
νομίζω δεν τσαρκάρεις τα βράδια αλλά αν το κάνεις να δεις εδώ στην τρίτη βάρδια την Τζουλιάνα και δίπλα στο Μαραθώνος την Ελενα.
03 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Mερικες φορες βαζω τον ιδιο βαθμο σε ολα,βαθμολογωντας επι της ουσιας το βαθμο ικανοποιησης απο την εμπειρια
Η αληθεια ειναι οτι στη κριτικη δε μπορεσα ν αποδωσω επακριβως τη συμμετοχη της μονικας,η οποια δεν ηταν εντυπωσιακη,ηταν ομως φυσικη,ζεστη και το κυριοτερο συνεβαλε με τη συνεργασια της να περασω καλα
Αλλωστε αρκετες φορες η ψυχολογια μου ειναι τετοια που λιγα πραγματα χρειαζονται απο τη κοπελα για να φυγω ευχαριστημενος
Τις δυο κοπελες τις ειδα ,και θα περασω,ειδικα απο τη στιγμη που η ελενα που περασες ηταν καλη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2