Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 71 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωτομαγιά στην Κυψέλη. Παρακινήθηκα ασφαλώς από κριτικές μελών, οι οποίες ευτυχώς ήταν αντικειμενικές και δίκαιες. Πριν φτάσω στον συγκεκριμένο χώρο πέρασα μία βόλτα και από τη Λέλας Καραγιάννη. Εκεί δούλευε η Λάνα με αντίτιμο 30 ευρώ. Η Λάνα δούλευε παλαιότερα στο στούντιο της Βούρβαχη. Απλά το γράφω για όσους ενδιαφέρονται μιας και δεν έχω άποψη για την κοπέλα αυτή.
Το σπίτι της Δροσοπούλου δεν είναι σε διακριτικό σημείο. Το μεγάλο του πλεονέκτημα, όμως είναι ότι δεν μοιάζει με οίκο ανοχής. Δεν πάει το μυαλό σου ρε παιδί μου ότι είναι μπουρδέλο. Ανέβηκα τις πολλές σκάλες και χτύπησα το κουδούνι. Η γυναίκα της υπηρεσίας λιγομίλητη και αγέλαστη. Αν ένα παιδάκι δεν τρώει το φαγητό του, θα αποτελέσει καλό φόβητρο αυτή η γυναίκα.Money Mouth
Μου παρουσιάζει την Ντιάνα. Η Ντιάνα είναι Ουκρανή (όπως μου είπε στο δωμάτιο)ξανθιά με όμορφη κοτσίδα. Καστανά μάτια και λευκή καθαρή επιδερμίδα. Όμορφο σωματάκι με λίγα παραπανίσια κιλάκια (μ'αρέσουνΓλώσσα) και στήθος 2,5άρι. Φορούσε σουτιέν πράσινο και ασορτί κυλοτάκι. Γελαστή αλλά και ντροπαλή. Η ηλικία της κυμαίνεται στα 35 έτη. Μου άρεσε και το ύψος της. Ωραία γκόμενα!
Δίνω τα 25 ευρώ στην υπηρεσία και περνώ στο δωμάτιο. Το δωμάτιο είναι για στούντιο. Μεγάλο κρεβάτι με κομοδίνο που έχει οινόπνευμα και μωρομάντηλα. Υπάρχει και τουαλέτα όπου μπορεί κάποιος να κάνει ντουζάκι. Πολύ καλός χώρος με λίγα λόγια.
Έρχεται η Ντιάνα. Πολύ ευγενικό και ζεστό κορίτσι. Η ομιλία της είναι κοριτσίστικη. Μου άρεσαν αυτά τα γλυκά προκαταρκτικά που μου έκανε. Η προφορά της ελληνικής γλώσσας έμοιαζε με κορίτσι από την επαρχία κι όχι αυτήν την βαριά ουκρανική που έχουν άλλα κορίτσια αυτής της σχολής. Η πίπα της ακάποτη. Πίπα για σεμινάριο. Ύψηλή τεχνική με εναλλαγές στα μπαλάκια και στο πέος.
Ζήτησα 69 το οποίο και μου το παρείχε με προθυμία. Το μουνάκι της έχει κάνει κάμποσα χιλόμετρα, αλλά όσο της το έγλειφα μου έβγαζε γλυκές φωνούλες. Στη συνέχεια το πήγαμε σε πισωκολλητό όπου και ολοκλήρωσα. Μου άρεσε το τελείωμα γιατί μου έτριβε πολύ απαλά τα μπαλάκια. Μιλήσαμε για κανά πεντάλεπτο και φιληθήκαμε ωραία. Μπορώ να πω ότι ξανακάβλωσα με τον τρόπο που φόρεσε τα εσώρουχα της...Μεγάλο χαμόγελο
Βρήκα εύκολα πάρκιν μιας και δεν είχε κίνηση.
Πάντως παιδιά έμεινα ευχαριστημένος από όλη αυτην κατάσταση. Αν κρίνω ότι και η Λάνα στο άλλο στούντιο είναι στα 30 ευρώ, πότε θα ξυπνήσουν και τα άλλα στούντιο με τις παράλογες τιμές που έχουν?Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
294
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού