Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ενας ταπεινος πουτανιαρης το πρωτο που οφειλει ειναι σεβασμο σε ατομα που πρωταγωνιστουν στον χωρο.πρεπει οι συμβουλες τους να του ειναι οδηγος.
αφου λοιπον ακουγοντας τις συμβουλες του τιτανιου φανουρη περασα υπεροχα με την συλβια αποφασισα να ακολουθησω τις συμβουλες ενος αλλου πολυ μεγαλου ονοματος στο χωρο,που τα γραπτα του αποτελουν ενα οδηγο και μια παρακαταθηκη,του νεα σμυρνη.
διαβαζοντας λοιπον την εμπειρια του με την αλινα αποφασισα να ακολουθησω τα ενδοξα βηματα του.
η αλινα λοιπον ειναι ενα μιλφ εμφανισιμο.εχει ματαρες πολυ ομορφες,πανεμορφο στηθος με ομορφες ρωγες.εχει κοντα μαλλια που της πανε και ομορφους τροπους στο σαλονι(σε αντιθεση με πολλες τελευταια που ειναι πολυ αναγωγες λογω αναδουλειας)
μπαινοντας στο δωματιο ακολουθησα την γνωστη πρακτικη μου.φιλακια στο λαιμο,χαδακια στο στηθος.
η αλινα ανταποκριθηκε θετικα και ζεστα.με φιλησε και αυτη στην ρωγα του στηθους μου,μου εκανε καποια κοπλιμεντα και συνεχισε με φιλακια στο λαιμο μου.συνεχισαμε σε σταση 69 οπου εκει η κοπελα καταβαλλε φιλοτιμες προσπαθειες να με κανει να περασω ομορφα.και τελος το γυρισαμε σε ιεραποστολικο οπου κατεθεσα.
η κοπελα σε γενικες γραμμες ειναι φιλοτιμη και αν πιστεψει στον εαυτο της μπορει να καταφερει πολλα.
και παλι σε ευχαριστω φιλε νεα σμυρνη.και θα συνεχιζω να σε διαβαζω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού