Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ρομαντισμός με την Εύα στο 166Β

Για την εμφάνιση της Εύας έχουν γράψει πολλοί, οπότε οποιαδήποτε επιπλέον πληροφορία είναι περιττή. Για εμένα είναι τοπ σε εμφάνιση, καθότι λάτρης των γυναικών από το πρώην Ανατολικό Μπλόκ.

Με υποδέχθηκε με μαύρα fishnets, χαμογελαστή, όπως την πρώτη φορά που την είχα δει τσάρκα, αλλά δεν είχα περάσει.

Το δωμάτιο ήταν περιποιημένο και καθαρό για τα δεδομένα του 20άρικου. Στο κομοδίνο υπήρχε κεράκι, που έδινε έναν επιπλέον τόνο ρομαντισμού.

Η είσοδος της Εύας στο δωμάτιο με βρήκε να γδύνομαι. Έβγαλε τα ψηλοτάκουνα πέδιλα που φορούσε, το ροζ-μαύρο στρινγκάκι και ξάπλωσε στο κρεβάτι. Πήγα δίπλα της και άρχισαμε τα παθιασμένα γλωσσόφιλα. Σιγά σιγά άρχισε να κατεβαίνει προς τα κάτω φιλώντας με στο λαιμό και γλύφοντας τις θήλες μου. Την άφησα να ξεκινήσει την πίπα στο γονατιστό χαϊδεύοντας την πλάτη της και χουφτώνοντας τον κώλο της.

Ξαπλώνοντας την άφησα να συνεχίσει την πίπα της. Σε όλη τη διάρκεια έβγαζε ξενέρωτα ψευτοβογγητά τα οποία παρολίγο να προκαλέσουν πτώση. Ευτυχώς το ξεπέρασα με τη σκέψη ότι γαμάω την καυλιάρα καθαρίστρια της πολυκατοικίας μου.

Πρώτη και μοναδική στάση ιεραποστολική, με αρκετή ώρα απαλού έρωτα και πολλά ρομαντικά γλωσσόφιλα. Στα διαλλείματα γευόμουν τα πατουσάκια της. ΚΑΥΛΑ!

Το τελείωμα ήρθε στο στόμα της Εύας, όπου το άδειασμα μου συνοδεύθηκε με ζωώδη μουγγριτά ευχαρίστησης.

Αν δεν είχαμε τα ψεύτικα βογγητά η όλη συνεύρεση θα ήταν από τις καλύτερες που έχω κάνει σε μπουρδέλο. Δυστυχώς όμως χάλασαν τη βαθμολογία.

Η υπηρεσία ευγενική και χαμογελαστή, το πάρκινγκ εύκολο λόγω ώρας.

Καλά να περνάμε!

Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Εύα
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού