Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παρακινήθηκα από τις κριτικές μελών και βρέθηκα σε μια περιοχή όπου οι εμφανίσεις μου μετρώνται στα δάχτυλα του ενός χεριού.
Το συγκεκριμένο σπίτι δεν είναι σε διακριτικό σημείο. Είναι σχεδόν ισόγειο και πολύ παλιό. Τα δωμάτια είναι άνετα αλλά δεν υπάρχει κάποιο χρηματικό κόστος σε έπιπλα, διακόσμηση, κλπ.
Η υπηρεσία με υποδέχτηκε με πολύ γλυκό χαμόγελο και πιστεύω ότι είναι η ωραιότερη γυναίκα-υπηρεσία που έχω δει. Μου παρουσιάζει την Μόνικα. Μεταξωτή κοπέλα! Να σας πω την αλήθεια ψάρρωσα με την ομορφιά της.Έρωτας Είναι πάνω από 1.75 στο ύψος, αδύνατη, στήθος κανονικό, ξανθιά, με ωραία μάτια. Χαμόγελο
Αποφάσισα να περάσω και έδωσα τα 20 ευρώ. Θα γίνω πάλι κουραστικός με το να σας πω ότι πολύ πολύ πολύ δύσκολα θα βρείτε τόσο ωραίο κορίτσι σε στούντιο. Η Μόνικα, λοιπόν είναι από την Λιθουανία. Ξεκίνησε με λίγα γλυκά χαδάκια και δεν κρατήθηκα την φίλησα. Με ρώτησε αν ήθελα πίπα ακάποτη και της είπα ΝΑΙ. Με καθάρισε με μωρομάντηλα αν και ήμουν καθαρός (πάντα έτσι πρέπει να είμαστε). Η πίπα της είναι τέλεια! Καταλαβαίνει αμέσως τι ακριβώς θέλω και το πράττει με χαρακτηριστική άνεση. Της ζήτησα να ανέβει επάνω μου οπότε και ολοκλήρωσα. Στη συνέχεια κουβεντούλα. Αποχαιρέτησα την Silk Monika και φεύγοντας ανανέωσα το ραντεβού μου εντός των προσεχών εαρινών ημερώνΜεγάλο χαμόγελο
Πάντως παιδιά είναι κρίμα που υπάρχουν τέτοια τεφαρίκια σε κάτω του μετρίου χώρους. Είναι άραγε τόσο σπουδαίο να δώσουν τα αφεντικά λίγα ευρώ για μια ανακαίνιση?Ντροπή

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
294
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2013
θελω να παω να την δω με τοσες κριτικές που ακουω.....το μονο προβλημα ειναι σε εμφανή σημειοΓερο-μύστης
19 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όντως φίλε μου...Γωνιακότατο μαγαζί στο Μεταξουργείο. Σε βλέπει άφθονος κόσμος... Είναι και πρωινή βάρδια πάντα, απ'ότι καταλαβαίνω. Αλλά, εγώ να σου πω την αλήθεια πέρασα 2 φορές μαζί της εκείνο το πρωί. Δεν την έχω χορτάσει! Κάνε ένα κόπο να την γνωρίσεις. Θα πάθεις πλάκα!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2