Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συλβια είναι μια εκδοχη της χριστινας/ολγας/ταμαρας,αν δεν προκειται ακριβως για την ιδια,από σερβιων 26,καλυμνου 48 και νομιζω και τροφωνιου.Μια ψηλη αρχοντικη mlf με ξανθο κοντο καρρε μαλι,δυνατο σεξουαλικο σωμα και φοβερη επιδερμιδα όπως διαπιστωσα στη διαρκεια της συνεδριας.Βλεποντας τη στο σαλονι,ηταν αδυνατο ν αντισταθω,παρα μονο ελαχιστα δευτερολεπτα,αφου βγηκα και ξαναμπηκα αμεσως,διακρινοντας στο πρωτο διαρκειας βλεμμα,ένα ιχνος milfoξεπετας,που μονο ένα ισως εμπειρο ματι μπουρδελιαρη μπορουσε να διακρινει.Μπαινοντας όμως στο δωματιο,και λογω της εμπειριας της,ξεκινησε το προγραμμα της,όπως η ιδια μονο ξερει,και τ οποιο επισης γνωριζει ότι επιφερει εγγυημενα αποτελεσματα.Χαδια στο στηθος,φιλια στο σωμα,αγγιγμα στα γεννητικα οργανα,αισθησιακη πιπα.Ακομη και ένα κουρασμενο ατομο όπως ημουν εγω,δε μπορεσε ν αντισταθει σ αυτή τη συνταγη της επιτυχιας της,και ετσι η ανορθωση ηταν γεγονος.Αφου τη σταματησα,λιγα χαδια και από τους δυο,και κατευθειαν πισωκολλητα,κατι που μου συμβαινει πολύ συχνα τελευταια,και με προβληματιζει περιεργως όχι δυσαρεστα.Σ αυτή τη σταση,και αρκετα συντομα ξεκινησαν τα δωσε,δωστα μου,από μερια της,αλλα πολύ σωστα της ειπα ,ότι πρεπει να κανει υπομονη…Αφου πισωκολλητα και μπρουμητα πηγαμε αρκετα καλα,στη συνεχεια ιεραποστολικα οπου σχετικα συντομα δε μπορεσα ν αντισταθω..
Συμπερασματικα,ένα εικοσαρικο που δεν θα μπορουσα ν αποφυγω να δωσω,λογω της δυνατης της εμφανισης,αλλα και ένα εικοσαρικο που δε χαρηκα όπως ηθελα,καθως οι πρωτες τις φρασεις,για γρηγορη εκτονωση,χαλασαν την ερωτικη χαλαρη διαθεση και ατμοσφαιρα,που συνηθως επιζητω,και την οποια εισεπραξα από τη βικτωρια που ειχα παρει πριν λιγες μερες,ακομη και με τη νταιανα από φυλης 56
Κοινως,το προγραμμα της συλβιας,ηταν ιδιαιτερα αποδοτικο από σωματικης πλευρας στη περιπτωση μου,όχι όμως και ψυχικης,που για μενα είναι απαραιτητο,να νοιωθω δηλαδη ολοκληρωμενος η’ γεματος από μια συναντηση
Υ.Γ Προσοχη,δε προκειται για τη συλβια απο διδυμου 18,ειναι αλλη κοπελα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2013
Οντως η Ταμαρα/Ολγα μετα απο το studio της οδου Σερβιων εργαστηκε και στο Τροφωνιου 13 (ισογειο)
+1 απο εμενα ιδιως για την τελευταα προταση της κριτικης, (σαφως οχι το υστερογραφο)
17 Απριλίου, 2013
τελικά την δοκίμασες την Σύλβια....Χαμόγελο
17 Απριλίου, 2013
Αγαπητέ xilnik Έρωτας βλέπω ότι έχετε ύψηλές δεξιότητες εύελιξίας μεταξύ περιγραφής καί έρμηνείας....
καί διακατέχεστε άπό άντικειμενικότητα !!


22 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πίπα ακά ή με;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4