Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 100 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Διάβασα την κριτική του συναγωνιστή - δεν ήταν για τα μπάζα - οπότε βλέποντας την είπα να περάσω αφού η βόλτα δεν είχε τίποτα πιο ενδιαφέρον εκτός ετέρας κορασίδας απέναντι στο 27.
Μπήκε μέσα πριν προλάβω να γδυθώ - πρώτη φορά μου έτυχε και δεν μου αρέσει. Πολύ λεπτή με ανοικτά καστανά μαλλιά πρόσωπο γλυκό 100% Ρομά ως περιγράφει και ο συναγωνιστής και το στήθος της πολύ νερουλιασμένο - δεν το περίμενα τόσο -πολύ προφανώς έχει χάσει πολύ βάρος το κορμάκι της όμως το υπόλοιπο κανένα ίχνος ταλαιπωρίας ...
Πίπα καλή θα έλεγα με ελάχιστο χέρι χωρίς προκαταρκτικά χάδια κλπ. και σε θέση άμυνας ώστε να τεντώνομαι για δουλεύω τα χέρια μου.
Την ξάπλωσα ιεραποστολικό - στα 4 δεν λέει με τόσο λεπτό κωλαράκι - συμμετοχή ανύπαρκτη και το βλέμμα μακρυά κενό μετρώντας τα δευτερόλεπτα για να τελειώσει το μαρτύριο της. Αίσθηση κόλπου άνετη χωρίς όμως κολύμπι παρά τις κρέμες και τα σαλιώματα πριν την διείσδυση ... Στο τελείωμα μου μάλλον την πίεσα γιατί έβγαλε μία μικρή κραυγή πόνου ...
Δεν ξαναπάω και θα ήμουν λίγο πιο χαρούμενος αν είχα αφήσει το 10ευρο στην τσέπη μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
free
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
2.729
Πόντοι:
6.925
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2013
Ποιον είπες μικροτσούτσουνο ΡΕ; Μεγάλο χαμόγελο Αστειεύομαι φυσικά...

Δεν είναι από τις πιο αδύνατες κοπέλες που έχεις αγγίξει; Μιλάμε για κατηγορία φτερού.

Μόνο στην τελευταία φράση σου δεν συμφωνώ.

+1 για την κριτική πάντως
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1