Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γινεται να είναι πιασμενο ολο σου το κορμι,να νοιωθεις κουρασμενος,και όμως να κανεις μια καταθεση,τοσο ομορφη και ευχαριστη,που να αισθανεσαι σχεδον ευτυχισμενος η΄’ βαθια ικανοποιημενος.Και όμως γινεται!
Πεφτοντας το ματι μου στη κριτικη του Amadeus σημερα το μεσημερι,παρολη τη κουραση,αποφασισα να παω να δω τη βικτωρια.Η περιγραφη του,και κυριως η αξιοπιστια του,μ επεισαν ότι ισως αξιζει το κοπο για αυτή την απροβλεπτη επισκεψη
Η κοπελα βγηκε στο σαλονι μ ένα λευκο διχτυωτο συνολο,που όμως δε καταφερε να κρυψει το λεπτο,σεξι και αρκετα γυμνασμενο κορμι της.Ετσι,παρολο που δεν ειχα πληρη θεα του κορμιου της,το περιγραμμα που διαφαινοταν, ηταν τοσο ελκυστικο ,που μπηκα χωρις ιδιαιτερες επιφυλαξεις
Μπαινοντας στο δωματιο ,συνεβη αυτό που δε περιγραφεται με λογια,ουτε μπορει να μεταφερθει γραπτα.Ανεβηκε από πανω μου,και τα αισθησιακα φιλια στο λαιμο μου,τα απαλα χαδια στο κορμι μου,αλλα κυριως η ερωτικη της αυρα,με ειχαν ηδη κερδισει.Προκειται για πολύ ερωτικο πλασμα,και αν παραμεινει στο χωρο,σιγουρα θ αποτελεσει μια αγαπημενη επιλογη,καθως δουλευει πρωι.Μετα από αυτά τα ωραια προκαταρκτικα,στοματικο,τ οποιο πηρα κανονικα,καθοτι κουρασμενος,και στη συνεχεια ανεβηκε από πανω μου.Πολυ ωραια σταση,για αρκετα λεπτα,μπορουσα να κρατησω,και το κυριοτερο ,η κοπελα αμεσως ελλατωνε τον ρυθμο όταν της το ζητουσα,προκειμενου ν αντεξω περισσοτερο.Αφου σ αυτή τη σταση,ικανοποιηθηκα πληρως,στη συνεχεια ιεραποστολικα,με τη βικτωρια να είναι το ιδιο θερμη,και κατοπιν ορθια στον τοιχο,καθως το κορμι της,λεπτο και σεξι,ενδεικνυται απολυτα γι αυτή τη σταση,αφου εχει πολύ ωραιο λεπτο πισινο,με μοναδικο μειονεκτηματα ,το μικρο στηθος και το μετριο προσωπο
Συμπερασματικα,πολύ ωραια καταθεση,πολύ ερωτικο πλασμα,και το κυριοτερο,από τις γυναικες που μου αρεσουν πολυ,τοσο σα ν κορμι,οσο και σαν συμπεριφορα στο δωματιο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2013
"0 στους 2 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική"....Money Mouth
11 Απριλίου, 2013
ειναι απο τα καλυτερα κοριτσια που εργαζονται με θεληση και σκοπο να ικανοποιησουν τον πελατη στο επακρο συμφωνω και επαυξανω μπραβο της
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2