Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη έγινε Κυριακή απόγευμα στις 19.50 , περνούσα με το αμάξι είδα μεν το φως κλειστό αλλά η πόρτα κάτω ήταν ανοιχτή , αφού έκανα 2-3 γύρους πάρκαρα και ανέβηκα ,
χτύπησα το κουδούνι ,μετά από κάνα λεπτό ακούστηκε μια φωνή πίσω από την πόρτα να με ρωτάει , ποιος είναι ? πελάτης απάντησα , με ξαναρωτάει έρχεσαι για κάποια συγκεκριμένη ?
όχι απάντησα , τελικά μου άνοιξε η τσα τσα , τα φώτα στα δωμάτια ήταν κλειστά και στο σαλόνι ήταν αρκετά σκοτεινά , η τσα μου είπε ότι είναι κλειστά κανονικά αλλά η Μόνικα είπε να περάσω
μου έκαναν δηλαδή κάτι σαν face control , μετά από λίγο ήρθε στο σαλόνι η Μόνικα , είχα περάσει πολύ καλά μαζί της πρίν 2 βδομάδες και αποφάσισα να ξαναπεράσω , η τσα τσα μου είπε
έλα απο εδώ στο "σουλτανικό" δωμάτιο(φώτος στον ρομαντισμό)άνοιξε τα φώτα και μου είπε ετοιμάσου και σε λίγο έρχεται η Μόνικα , ήρθε η Μόνικα στο δωμάτιο και μου άρχισε την συζήτηση ,
αν έχω ξανάρθει κλπ , της απάντησα λέγοντας ψεματάκι όχι , δεν μπορεί μου ξαναλέει έχω πάει μαζί σου σίγουρα , πας σε στούντιο μου λεεί , πιο παλιά της απάντησα πήγαινα πολύ συχνά τώρα τα έχω
κόψει , ε τότε μου κάνει εκεί έχεις περάσει μαζί μου , είμαι σίγουρη...μου λέει μπορεί να μην με θυμάσαι γιατί τότε είχα ξανθό μακρύ μαλλί , καλά θυμόταν ότι έχουμε περάσει αλλά η αλήθεια
είναι ότι με θυμόταν έντονα γιατί είχαμε περάσει πριν δυο βδομάδες πάλι , είχε όρεξη για κουβέντα , μου έλεγε ότι κανονικά κλείνουμε στις 18.00 αλλά τώρα που μεγάλωσε η μέρα έκατσα λίγο παραπάνω
και ότι δουλεύει 2 το πολύ 3 φορές την εβδομάδα και τις υπόλοιπες η Μαρία ,θέλει να το ανοίγουν και άλλη βάρδια αλλά δεν έχουν κοπέλα και ψάχνει να βρεί κάποια που να είναι εντάξει με τα χαρτιά της , σε ζάλισα μου λεέι άντε να ξεκινήσουμε , ανέβηκε απο πάνω μου με το σώμα της παράλληλα με το δικό μου και κουνιόταν , μετά μου έγλυψε λίγο της ρόγες , ούτε φιλιά σαν την πρώτη φορά ,
με το χέρι της έπαιζε τον πούτσο μου για να καυλώσω , μου πέρασε προφυλακτικό και άρχισε πίπα σήμερα ήταν μέτρια και δεν έγλυψε αρχίδια σαν την άλλη φορά , γύρισε απο μόνη της σε στάση 69
όπου έγλυψα το μουνάκι της αλλά και το κωλαράκι της , πρώτη στάση με αυτή απο πάνω με την πλάτη της προς εμένα , λίγη συμμετοχή και φαινόταν σαν να βαριέται ή να είναι κουρασμένη , δεύτερη στάση
στα τέσσερα , καλή στάση σώματος αλλά νόμιζα ότι θα την πάρει ο ύπνος , τρίτη και τελευταία στάση ιεραποστολικό , μετά απο λίγο ήρθε το τέλος , δεν είχε καμία σχέση όπως είχα περάσει
την πρώτη φορά , δεν ήταν κακή αλλά πολλή τυπική , μάλλον επιδη ήμουν τελευταίος πελάτης και πέρασα απο σπόντα μου έρχεται στο μυαλό , μου είπε ότι είμαι πολύ γλυκός και ότι με ξαναπεριμένει..
είναι ωραίο μιλφάκι με καλό σώμα βέβαια με σιλικονάτο βυζί , δεν ξέρω αν θα την ξαναπάρω , αν μπορούσα να ξέρω ότι θα είναι όπως την πρώτη φορά σίγουρα ναι , αν είναι όπως σήμερα σίγουρα όχι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2013
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.166
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού