Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπερα σε ολουσ σπανια βαζω κριτικη διοτι ξερω οτι ειναι τελειως υποκειμενικη και ο καθενας μας το βλεπει απο διαφορετικη γωνια,ο λογος ειναι να σωσουμε 20ρικα
ημερομηνια ενδεικτικη ,απογευματινη επισκεψη, η τσατσα ευγενικη παραθετοντας το προγραμμα και την διαβεβαιωση οτι θα περασω τελεια,καθως το σπιτι το εχω επισκευτει πολλες φορες και γνωριζω για τις υπηρεσιες που προσφερουν οι κοπελες,δεν ειχα δοκιμασει σοφια και αφου διαβασα την προηγουμενη κριτικη εδωσα το κοσαρι και περασα, η σοφια ειναι περιγραφικα ως αναφερει ο προηγουμενος και ως εκει ,ξεπετα με το χαμογελο στα χειλη χωρις προκαταρκτικα ,αμεσως με πεσμενο μοριο να βαλει προφυλακτικο και σε θεση που μπορεις να πιανεις μονο μπρατσα στοματικο 90 δευτερα,πρωτη σταση απο πανω 2 λεπτων με παροτρυνση απο μερια της να αλλαξουμε, δευτερη και τελευταια σταση πισωκολλητο καμμια αιθηση αιδιου λογου παρα πολυ κρεμας νομιζα οτι γαμουσα πλαστικη κουκλα αν και νομιζω οτι οι πλαστικες σου δινουν καλυτερη αισθηση,και αν δεν ειχα μαζεψει σπερμα για κανα δυο μερες ουτε που θα μου σηκωνονταν, τελειωμα σκευτομενος την μαργαριτα εξου και ο τιτλος ,εξαιρετο μιλφ και τιμα με το παραπανω τα χρηματα που παιρνει και γιαυτην δεν εχω κανει ουτε μια κριτικη, αλλα στο μελλον επιφυλασομαι διοτι το ΑΞΙΖΕΙ ,ΤΙΜΑ ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ,σε σχεση με ξεπετοειδης ρουμανες που κοιτανε μονο πως θα αυξησουν το κασε τους, και να επισημανω οτι ο οικος ειναι απο τους πολυ υσηχους χωρις πολυ κοσμο να μπαινοβγαινει
συμπερασματικα για μενα ουτε που θα ξαναδοκιμασω σοφια,τα συμπερασματα δικα σας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Μέλος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
354
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, company of heroes tho, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2013
ο τίτλος 'δύο σε ένα' τι σχέση έχει με το κείμενο? Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
09 Απριλίου, 2013
,δεν ειχα δοκιμασει σοφια και αφου διαβασα την προηγουμενη κριτικη εδωσα το κοσαρι και περασα,>>
H κριτικη μου ειναι πριν 9 μερες..δεν θυμασαι ποτε πηδηξες μεσα στην εβδομαδα?Εκτος αν ηταν πολυ παλιοτερα,οποτε πεφτεις σε αντιφαση
Βεβαια γνωριζω πολυ περισσοτερα,αλλα δεν θα το προχωρησω
Αντισθενη αν ειναι ευκολο σβησε μια θετικη ψηφο που του εβαλα κατα λαθος,η δυναμη της συνηθειας..
09 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εδώ... διίστανται οί απόψειςΧμμμ; ,σκοπός δέν είναι νά περιγράψουμε πλήρως τήν προσπάθεια συσχετισμού τού μέλλλλλους ekkrhktikos είναι σέ κάθε περίπτωση ένα δύσκολο έγχείρημα.
Το άποτέλεσμα πρέπει νά μετρηθή στήν άπάντηση τού έμπειρου xilnik....όσο πικρή καί δυσάρεστη καί άν είναι για λίγους ή πολλούς..............







09 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη οπως αναφερεται, αν εχεις διαβασει σωστα και οχι αυτο που σε ενδιαφερει και απευθυνομαι στον "εμπειρο" xilnik ,και βεβαια θυμαμαι ποτε πηδηξα και πολυ καλα μαλιστα, ο λογος επειδη διαβαζονται οι κριτικες ειναι η στοχοποιηση ,αν θελετε μπορειτε να την κατεβασετε δεν με ενδιαφερει καθολου ,επισεις μπορειτε να δοκιμασετε και την κοπελα για ποιο ευλογο γιγνεσθαι,ο στοχος παντοτε σε μια κριτικη πρεπει να ειναι ανυστεροβουλος και σε καμμια περιπτωση εναντια στις πεποιθησεις κανενος, το δυο σε ενα απευθυνομενος στον κυριο gkun83 ειναι οτι εχω παει πολλες φορες με την μαργαριτα που εργαζεται εκει και δεν εβαλα εστω μια παρα πολυ καλη κριτικη ανταξια αυτων που εχει εισπραξει
ευχαριστω ,επισεις να τονισω και εδω ειναι το ενδιαφερον οτι εβαλα δυο αρνητικα σχολια δεν θελω να α ναφερω κοπελες και ουτε που ανεβηκαν αρα συμπερασματικα το σαιτ δεν εστερνιζεται ολες τις αποψεις ,ευχαριστω
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4