Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 24 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Θα ξεκινήσω λίγο ανάποδα την κριτική , λέγοντας ότι την έδιωξα ευγενικά σχετικά σύντομα αφότου εισήλθε στην πορνική κλίνη
γιατί δεν είμαι βιαστής , δηλαδή να προβαίνω στην σεξουαλική διείσδυση υπο την δυσφορία του άλλου.

τώρα το θέμα είναι γιατί την έδιωξα ;

είναι κάπως δύσκολο να περιγράψω την ακριβή κατάσταση της κοπέλας
γιατί ήταν ένα κράμμα φοβικότητας , βουλωμένων ανώτερων αεροφόρων οδών που της προκαλούσε δυσφορία στην πεολειχία , η προσοχή της αποσπώταν διαρκώς απο διάφορα ηχητικά ερεθίσματα , στο πρόσωπο της σχηματίζονταν αισθήματα αμυντικής σύσπασης, τα νυχάκια των άκρων της μου γρατζουνούσαν το πέος , και γενικά για να μην μακρυγορώ η όλη κατάσταση κάθε άλλο απο σεξουαλική πράξη έμοιαζε, αφού σκέφτηκα ότι το κοριτσάκι ίσως να εξαναγκάζεται και να είναι εκεί χωρίς την θέλησή της, αυτή η σκέψη μου προκάλεσε θλίψη και ενώ ήμουν σε ιεραποστολική στάση με μέτρια στύση , το τράβηγμα του βλέμματος της προς τα πάνω σαν να ήθελε να με αποφύγει , ήταν η σταγόνα που ξεχύλισε το ποτήρι και της ζήτησα ευγενικά να φύγει.

καθόλη τη διάρκεια προσπαθούσα να τη ρωτήσω αν συμβαίνει κάτι , αν κάνω εγώ κάτι άσχημα , αλλά δεν κατάλαβαινε τι της έλεγα

πραγματικά της εύχομαι με όλη μου την καρδιά να είναι καλά και να ξεμπλέξει αν και εφόσον κάνει κάτι χωρίς την θέλησή της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Απριλίου, 2013
φίλε rigor συγχαρητήτρια και για την κριτική σου αλλά και για τη στάση σου....είναι σπάνιο κάποιος να καταφέρνει να διατηρεί την ανθρωπιά του και τον αυτοέλεγχό του ακόμα και τις στιγμές της υπέρτατης καύλας...δφεν είδες το κορίτσι σαν ένα κομμάτι κρέας και τίποτα άλλο...+1 από μένα!Μεγάλο χαμόγελο
07 Απριλίου, 2013
Πολύ καλά έκανες και έφυγες.
07 Απριλίου, 2013
σας ευχαριστώ συνάδελφοι!

πάντως πιστεύω ότι το δέλεαρ του χρήματος , εξαναγκάζει και βιάζει τους ανθρώπους
να κάνουν πράγματα που δεν γουστάρουν , ειδικά αυτό το κοριτσάκι ήταν τρομαγμένο,
φοβισμένο και σα να αμυνόταν εναντίον της ρυπαρότητας και αγριότητας του μεταξένιου υπονόμου
που οι συνθήκες την ανάγκασαν να βρεθεί
07 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια εξαιρετικη κριτικη, αν και διαφορετικη απο τις "τετριμενες".

+1 και απο εμενα
07 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

A+ και απο εμενα
07 Απριλίου, 2013
παίδες ,
δεν έκανα παρά τα αυτονόητα
ωστόσο σας ευχαριστώ και πάλι !
07 Απριλίου, 2013
Τελικα αν και ειναι σκληρο το το σπορ που εξασκουμε υπαρχουν αισθηματα. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ φιλτατε
08 Απριλίου, 2013
To "δέλεαρ του χρήματος" που λες, μπορεί να είναι ανάγκη επιβίωσης και απόγνωσης.
08 Απριλίου, 2013
+1

Σημειωτέον ότι διάβασα μόνο την πρώτη παράγραφο.
08 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δε νομίζω αγαπητέ, ότι ο μόνος δρόμος για να επιβιώσει μια κοπέλα περνάει κατ'αποκλειστικότητα απο την πορνεία,
υπάρχουν προφανώς και άλλες επιλογές λιγότερο προσοδοφόρες που θα της κάλυπταν τα προς το ζήν...
εξάλλου πιστεύω ακράδαντα, ότι ο μεγαλύτερος "μαστρωπός" είναι το δέλεαρ του χρήματος και το όνειρο της dolce vita...
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2