Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Διαβαζω κριτικες για την Λουΐζα απο τα τους υπολοιπους κ αναρωτιεμαι....σε μενα δεν υπηρχε ουτε σκερτσο,ουτε ναζι,ουτε φιλακια,μονο ενα τυπικο,ευγενικο χαμογελο στα πλαισια της επαγγελματικης συνουσιας...Πληρωσα την τσατσα ενα 25 αρι για απλο κ εισηλθα στο πρωτο δωματιο αριστερα,το οποιο ναι μεν ηταν καθαρο με ολα τα κομφορ,το κρεβατι ομως ειναι απαραδεκτο,τριζει κ χρηζει αλλαγης...ευτηχως το σεντονι ηταν καθαρο....Γλώσσα
Η Λουΐζα δεν αργησε να ερθει-μιας κ κοσμος δεν υπηρχε...προκειται για αλλοδαπη κοπελα μετριου αναστηματος,με σπαστα μαυρα μαλλια,καλο προσωπο,στηθος δυαρακι με ωραια ρωγα,ωραιο κωλο κ γεματα μπουτια (οχι χοντρα)...φερει δερματοστιξεια στην ωμοπλατη μια πεταλουδα ασπρομαυρη...επισης εχει ωραιο βλεμα...
Στα του αγωνα, κανει καλη πιπα με διαρκεια,βαζει βεβαια πολυ χερι,αλλα σαν προσπαθεια εναι φιλοτιμη...επισης απο πανω κουνιεται καλα,σε φαση κομπρεσερ,αλλα δυστηχως το απαραδεκτο κρεβατι μειωνει την ολη προσπαθεια,αφου πονεσαι η μεση μου απο τους κραδασμους....στα υπολοιπα,μετρια εως κακκα...στο πισοκωλλητο ηταν ακουνητη σαν κομοδινο,δεν ειχαμε ερωτολογα,στην προσπαθεια μου να κανω πιο ζεστη την συνουσια δεν βρηκα ανταποκριση...κανα δυο φορες απομακρυνε κ τα χερια μου απο το στηθος της,παρολο που ουτε ρωγα της τσιμπησα,ουτε τις τα ζουληξα....το τελος επηλθε με χειροκινητη μαλακια που δυστηχως αναγκαστηκα να την κ κανω μονος μου,λογω το οτι η κοπελα φοραει πολλα δαχτυλιδια στο χερι (πιθανοτητα τραυματισμου) + μου επαιζε το εργαλειο πολυ αγαρμπα...Money MouthMoney MouthMoney Mouth

υπικη καταθεση,μετριοτατη εμπειρια κ ολοκληρωτικη απουσια χημειας...η πλακα ειναι οτι απο ολες τις κοπελες που ειδα εκεινο το βραδι,ηταν η μοναδικη που τηρουσε καποια στανταρτ ιεροδουλικης εμφανισης...οι υπολοιπες ηταν ασχημες,μετριες,αδιαφορες κ σκινι...Στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος.

Κ κατι για το τελος(το ξερω οτι θα φαω πολυ μαυρο στην κριτικη,αλλα θα το πω):χωρις καμμια διαθεση μομφης,ειμαι αντιθετος με την ευκολια κ την ανεκτικοτητα που ορισμενα μελη βαφτιζουν μετριες/τυπικες κοπελες σε καλες κ στανταρακια...το βλεπω καιρο τωρα να γινεται κ λυπουμαι τα παιδια που παιρνουν στο λαιμο τους...δεν σας κρυβω οτι ειμαι ενας απο αυτους...ειχα διαβασει κριτικες για την συγκεκριμενη κ ειχα στο πισω μερος του μυαλου μου οτι η κοπελα τηρει καποια στανταρτ καλης καταθεσης....σε μενα δεν υπηρξε αυτο...Θα ηθελα να υπαρχει περισσοτερη αντικειμενικοτητα κ ρεαλισμος σε καποια πραγματα.Αυτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Λουΐζα
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2013
επρεπε να καταθεσεις σονια μαν...εμφασιακα δεν το βγαζει στο σαλονι αλλα μονο αβγαλτη δεν ειναι στο κρεβατι.....αλλα κολπα σε λεω....
G
gl
03 Απριλίου, 2013
με κραζανε εμενα οταν εθαψα την νατασσα.
04 Απριλίου, 2013
Γλου, μαλακια δικια μου που δεν περασα στον μπλε...νομισα οτι θα ειναι κανα ξινο γαμισι,τελικα το εφαγα αλλου..Λύπη

@vourvou παντα θα γραφω την εμπειρια μου οπως πραγματικα την βιωσα.Ακομη κ να εχει 20 θετικες κριτικες η αλλη,αν σε μενα κανει ξεπετα θα το γραψω...Οποιος θελει να με κραξει ας το κανει στο φορουμ.

Τελος, τρια συγκεκριμενα μελη με μαυριζουν συνεχεια...οι δυο ξερω ποιοι ειναι,θα βρω κ τον τριτο.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3