Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επισκεψη στην σονια απο λιθουανια λοιπον η οποια ειναι περα απο ωραια κοπελα -και καθολου θεια εμφανισιακα- και φοβερη καυλα στο κρεβατι
-εμφανιση κοπελας :ψηλη, ξανθο μαλλι μαζεμενο πλεξουδα κοτσο,μετριου μεγεθους φυσικα βυζια που δεχεται να τα ρουφας την ρωγα, γκομενα με κωλαρα,κοιλιτσα οχι αντιαισθητικη βεβαια, ωραια πιασιματα,υπεροχο λαιμουδακι για φιλημα
-απο προγραμματα 25 απλο,30 χαλαρο ,40 αυταρχικο,50 69 και 60 κωλος
-ο χωρος καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι, ντουζιερα ως γνωστον δεν υπαρχει,τα σεντονια καθαρα ,χαμηλος φωτισμος, δεν ετριζαν τα κρεβατια ,ιδανικη θερμοκρασια....
-πληρωσα 60 ευρω για κωλαρακι
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 15 λεπτα και βαλε επαρκεστατος
- η τσατσα εξηγησε επαρκως τα προγραμματα ,δεν χτυπησε πορτα και ήταν ευγενης
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει σε καλο βαθμο οχι ομως και σε φιλια στο στομα
-επαρκεστατα τα προκαταρκτικα με χαδια,φιλακια στον λαιμο,στο στηθος μου και παντου,καλη παιχνιδιαρικη διαθεση
-γλωσσοφιλα δεν κανει τουλαχιστον με μενα δεν εκανε
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αριστη και αψογη παντου και το μουνακι πεντακαθαρο με τριχωτη γραμμουλα οπως μου αρεσει, καθαρη και ετοιμη και για το πρωκτικο χωρις ιχνος βρωμιτσας
- πιπα βαθια,δυνατη,δεν γλειφει μπαλακια αλλα ειναι γενικως ανω του μετριου, οχι τελεια βεβαια
-ανεβαινει και απο πανω ,κουνιεται παρα πολυ καλα,σε διαφορα τεμπο αργα και γρηγορα,το μουνακι δεν το βρηκα στενο.....επισης στηνεται καλα στα τεσσερα με υπεροχη θεα την κωλαρα της να την σφυροκοπεις οσο δυνατα θες απο κωλο αν και καμπουριαζε λιγο και κοιταζε πατωμα αλλα την τοποθετησα εγω καλυτερα και την εβαλα να κοιτα καθρεφτη οσο την πηδουσα απο πισω...η διεισδυση στον κωλο ηταν πολυ καλη στα τεσσερα ενω ιεραποστολικα πονεσε λιγο και δεν την προτιμησαμε αυτην την σταση....παντως απαξ και μπεις ο κωλος της δινει ωραια αισθηση σφιγγοντας τον πουτσο σου
-γενικη εντυπωση μια παρα πολυ καλη καταθεση που θα ηθελα και στο μελλον να επαναλαβω αν την ξαναπετυχω.....ειναι ο ορισμος της κουλουροκαταστασης και στα κυβικα που την θελω και με τις αποδοσεις που θελω....κι η τιμη θα ελεγα ειναι σε λογικα πλαισια για αυτα που προσφερει και τον χρονο που διαθετει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Σόνια
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2013
Μα ελεγα κι εγω...μονο σε μενα αρεσε???Μεγάλο χαμόγελο
04 Απριλίου, 2013
Άργησες λιγάκι αλλά την βρήκες !!!! Γλώσσα

Άξιος !!!! ωραίος gl Χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2