Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα την χτεσινη μου καταθεση στην νικη την νοικοκυρα Γλώσσα ηθελα να δοκιμασω ενα αλλο στυλ γυναικας.Ηθελα μια ψηλη νταρντανα.Και η πλεον καταλληλη που μου ηρθε στο μυαλο ηταν η ισαβελλα.
Η ισαβελλα ειναι ρουμανα υψους 1,70+,με κιλα πανω της που της πανε και μακρια μαυρα μαλλια.Με υποδεχτηκε λεγοντας οτι ειχε διαθεση για τρελλες.
Μπαινω δωματιο ερχεται μετα απο λιγο και με κοιταει με ενα πολυ ναζιαρικο στυλ σα γατουλα.Ερχεται προς το μερος μου και με τα δαχτυλα της αρχιζει πανω στην πλατη μου ενα πολυ αισθησιακο αγγιγμα.Ταυτοχρονα αρχισε να φιλαει τρυφερα το λαιμο μου.
Αυτο ηταν με αναψε.Βαζω το χερι μου μεσα στο μαυρο φορεμα της και χουφτωνω τις βυζαρες της.Τις βγαζω εξω και αρχιζω να τις γλυφω ενω με το χερι μου χαιδευα το μουνακι της.
Την τραβαω,πεφτουμε στο κρεβατι.Γρηγορη πιπουλα και διεισδυση στην κωλαρα της στα 4.Στη διαρκεια του πρωκτικου μου φωναζε να την ξεσκισω και αυτο με αναβε ολο και πιο πολυ.
Μια πολυ πολυ καλη επιλογη για αντρες που τους αρεσουν οι νταρνανες καβλιαρες γυναικες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Ισαβέλλα
Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού