Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η μερα σημερα με πηγε γαμιοντας.Τη μια κραξιμο στη δουλειαΘυμός,την αλλη να χανεις στο στοιχημα,και να χεις και τα κοληταρια και να στην λενε κιολας οτι και καλα δε ξερεις να παιζεις.ισα ρε γκινιες γκρινια γκρινιαα με καψατε λεμεΜαλακία
Ηθελα να ηρεμησω και να ξεφυγω.και πηγα στην αγαπημενη μου φυλης.δε μου κανε ομως κατι κλικ και κατεβηκα προς διδυμου πλευρα.μπαινω στο 16 και νασου 2 μιλφονια η αλινα και η νικη.εγω λογω χαμογελου και τσαχπινιας προτιμησα τη νικη.
Η νικη μοιαζει με την καβλιαρα γειτονισσα που παντα ονειρευοσουν να γαμησεις.μαλακι ξανθωπο προς μακρυ με βυζαρες σε σουτιεν μπεζ με ενισχυση και κατι μποτες μαυρες πολυ σεξυ.
Μπαινουμε δωματιο.η τυπισα μου χυμηξε κανονικα.φιλια ,χαδια και να μου τριβει το κονταρι μου.την σταματαω την βαζω να μου γλυψει το τσουτσουνι μου την βαζω στα 4 και αρχιναω ενα βομβαρδισμο ολα τα λεφτα.
Το μιλφακι φωναζε να συνεχιζω να το γαμαω και να μη σταματαω και αυτο με εκανε να το γαμαω ολο και με πιο πολυ δυναμη.
Υστερα απο κανα 5 λεπτο τελειωσα,φιλακι στο μαγουλο με ευχαριστησε και μου πε οτι με περιμενει συντομα ξανα.
Ευχομαι τουλαχιστον την αλλη φορα να βγαλω τη βιζιτα απο τα κερδη απο το στοιχημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Νίκη
Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Απριλίου, 2013
καλος ανθρωπος η νικη εγω την εχω τιμησει αρκετα αλλα κακα τα ψεματα για20ευρω δεν ειναι σε καμια περιπτωση μιλαμε για με μεγαλη γυναικα που εχει κρεμασει και οπως εχω πει και παλιοτερα ως φανατικος μιλφακιας το μιλφειγ μπαγιατικο δεν τρωγεται
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1