Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
To Xριστινάκι είναι ένα γλυκήτατο πλάσμα που ήθελα από μέρες να δοκιμάσω.Κοντούλα μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τον ώμο,κανονικά κιλά ,και μικρό παιδικό στήθος.Είναι 22 χρονών από την Ρουμανία.
Η υπηρεσία την αποκάλεσε ..το Χριστινάκι…!Μόλις βγήκε στο σαλόνι μου έκανε νόημα να περάσω στο δωμάτιο!Δεν δυσκολεύτηκα να περάσω,άλλωστε για αυτό είχα πάει. Μεγάλο χαμόγελο Δίνω κατευθείαν το δεκάρικο , και με οδηγεί το ίδιο το Χριστινάκι στο πρώτο δωμάτιο πίσω από τον τοίχο.Το δωμάτιο ευτυχώς είχε στεγνά σεντόνια χωρίς σταγονίτσες,και χωρίς να είναι πεταμένο κάνα προφυλαχτικό στο πάτωμα.
Δεν είχε άλλο δωμάτιο πριν από μένα οπότε ηρθε σχεδόν αμέσως.Μπαινει λοιπόν με κουρασμένα και βαριά βήματα,με μισόκλειστα μάτια από την νύστα.Δυστυχως και εγώ νύσταζα επειδή ξύπνησα με την παλιά την ώρα και ημουν κομμένος.Δύο νυσταγμένοι στο ιδιο δωμάτιο,δεν είναι ευκολο να κάνουν σεξ,πιο εύκολο είναι να κοιμηθουν.
Κάθεται λοιπόν στο κρεβάτι με μια αίσθηση ανακούφισης που ακούμπησε κάπου,και το πρώτο που μου λέει είναι …ασε είμαι από τις 10 το πρωί και ανυπομονώ να πάω να κοιμηθω… Να πώ ότι η ώρα που πήγα ηταν 21:30 το βράδι και το συγκεκριμένο μαγαζί κλείνει 22:30.Aρα πήγα την χειρότερη ώρα για εκείνη.Τέλος πάντων μόλις μου λέει ότι έιναι κουρασμένη,δεν εκνευρίστηκα,γιατί εχει ένα τόσο συμπαθητικό προσωπάκι που σε αποτρέπει να της την πείς.Της πρότεινα να της κάνω μασάζ ,και με μεγάλη χαρά ξάπλωσε και το δέχτηκε με ευχαρίστηση.Μου κανε και μικρές υποδέιξεις σε ποιο σημείο είναι πιασμένη,για να πιάσει τόπο το μασάζ.Αυτό κράτησε περίπου 2 λεπτά,και μετά σηκωνεται,ανοιγει τά μάτια της, που εμοιαζε λές και ξύπνησε τώρα,και μου λέει με τα σπαστά ελληνικά της ότι …τωρα φαίνομαι ασχημη γιατί έιμαι κουρασμένη….Της λέω για να την καλοπιάσω,είσαι πολύ όμορφη και τωρα.Δεν έδωσε και ιδιαίτερη σημασία σε αυτό που της είπα.Μετά με ρώτησε και το ονομά μου,και μου πε και εκέινη το δικό της.Μου πέρασε μετά προφυλαχτικό και μου έκανε μια πολύ μέτρια ρηχή και βαρετή πίπα,μόλις σηκώθηκε ικανοποιητικά μου λέει πως θέλω.Την γυρνάω σε ιεραποστολικό που είναι μία στάση που ξεκουράζει της κοπέλες γιατί στην ουσία αυτές δεν συμμετεχουν καθολου,και ξεκουράζοντε παράληλα.Όπως ειμαστε σε αυτή την στάση βλέπει τα χέρια μου που ηταν τεντωμένες οι φλεβες και μου λέει …οι λεφλες σου πετανε(φλέβες)Είναι κακό αυτό απαντάω;Oxι είναι καλό μου απαντά…Εχεις πολύ αίμα και μπορείς να το δώσει ς κάπου…Γενικά δεν σταμάταγε να μιλάει καθ’ ολη την διάρκεια.Υστερα κάθομαι οκλαδων και της ειπα να κατσει από πάνω μου .Το δέχτηκε και την ανεβοκατέβαζα πάνω κάτω μέχρι που είχαν τεντωθεί οι μυες και δεν μπορουσα να κουνησώ τα χέρια μου.Ξαπλώνω και της λέω να ερθει αυτή από πάνω,και τέλος ξανά ιεραποστολικό.Λόγω νύστας δεν μπορουσα να τελειωσω μέσα της αλλά αφου ο τσάτσος δεν είχε χτυπήσει την πόρτα,συνέχισα άλλο λίγο σε αυτήν την σταση.Στα 12 λεπτα όμως χτυπησε την πόρτα.Ετσι για να μην φύγω μπουκωμένος,τελείωσα με το χέρι.Συνολικά εμεινε στο δωμάτιο 13 λεπτά!
Μου λέει μετά..μακαρι να μην μπεί άλλος για να πάω να ξεκουραστώ…Την ευχαρίστησα και την καληνυχτησα.Για δευτερη δοκιμή θα ταν καλή περιπτωση αν ερθω καποια μέρα νωρίς το απόγευμα.Θα θελα να την δω σε ρόλο ενεργό.Δηλαδή να παίρνει πρωτοβουλίες και να προσπαθει να αναψει τον πελάτη με καποια προσωπική της τεχνική που φαίνεται να απουσίαζε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 31, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
therion1985
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
5
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού