Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Tελευταιο σπιτι σημερα από αυτά που ηθελα απλως να δω,όμως το κορμι και συνολικα η παρουσια της νικολετας ηταν τοσο εντυπωσιακη,που η αποφαση να περασω μαζι της για πρωτη φορα,αν και την εχω ξαναδει,ηταν μονοδρομος
Πραγματικα στο κρεβατι καθως περιμενα,η καβλα ηταν παρουσα σ όλα τα εγκεφαλικα μου κυτταρα,ακριβως όπως και χτες το βραδι με τη σοφια.Η νικολετα ξαπλωσε διπλα μου,λιγα φιλια από μερους μου στο σωμα της,και κυριως η γλωσσα μου στο στηθος της,λιγα χαδια,σε ηρεμο τεμπο,προφυλακτικο για στοματικο εκατοστων του δευτερολεπτου καθως ειχα γινει τουμπανο και μια σταση,όλα τα λεφτα,πισωκολλητο,καταρχην γονατιστα και κατοπιν μπρουμητα.Ωραια σταση,αργες κινησεις από μερους μου,και μονο όταν πηγαμε μπρουμητα οι κινησεις εγιναν λιγο πιο εντονες και δυνατες.Τελος ιεραποστολικα,για λιγο ,και ολοκληρωση από μερους μου.
Συμπερασματικα περασα καλα,προσοχη όμως ,καμια σχεση με το ξεφρενο σεξ που εχει περιγραφει από συναγωνιστες που καταλαβαινω ότι γνωριζονται πολύ καλυτερα μαζι της.Με μενα η διαθεση της ηταν επαγγελματικη,λιγο πανω από το μεσο ορο σαν συμπεριφορα,όμως το κορμι της εκανε ολη τη δουλεια ,και την εκανε τοσο καλα που εφυγα ευχαριστημενος
Να σημειωσω τελος ότι το κορμι της αποτελει ένα καταπληκτικο οπτικο εφε,καθως αν και είναι πολύ κοντουλα,τ ολο συνολο ειτε με ψηλοτακουνα,ειτε χωρις στο κρεβατι ,καταφερνει να εντυπωσιαζει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 31, 2013
Όνομα κοπέλας
Νικολέτα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού