Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο συνεχεις-απανωτες γεματες συναισθημα Έρωτας καταθεσεις με πορνοκοριτσο του μεταξουργειου
ειπα να δοκιμασω και κατι διαφορετικο .Μονάχος ξεκινησα να περιπλανιεμαι στην οδο φυλης οπου η
ελλειψη κοσμου ηταν εμφανης παρα το οτι ειναι σαββατοβραδο και ο καιρος καλος.
Ο ανταγωνισμος στους οικους ειναι μεγαλος, ακαποτες πιπες, χυσιματα στο στηθος, κωλογαμησι,ειναι
μερικες απο τις υπηρεσιες που ακουσαν τα αυτια μου..
Ωστοσο παρολο τον σεξουαλικο παραδεισο που ειχα μπροστα μου προτιμησα κατι απλο και ταπεινο...
Εισοδος στο Φωκαιας 19 με την Αννα να σαλοναρει με ενα υφος απωθητικο,το προσωπο της ομως σεξυ και ελκυστικο,
εχει ισιο μακρυ μαυρο μαλλι,δυομισαρια βυζια οχι απολυτως στητα με μεγαλες ρωγες,το κορμι της φαινεται αψεγαδιαστο πανω στις γοβες,
Το προγραμμα ανακοινωθηκε συντομο "πισοκολλητο- απο πανω - 69"
Δηλωνει Ελληνιδα απο Θεσσαλονικη αλλα εντοπισα καποια σφαλματα σε μια-δυο λεξεις,εχει μια οριζοντια ουλη λιγο πιο
κατω απο τον αφαλο που δεν φαινεται στο σαλοναρισμα παρα μονο οταν βγαλει το εσωρουχο της.Λεει οτι ειναι απο εγχειρηση κυστης.
Η Αννα ηρθε στο δωματιο σταθηκε με τα γονατα πανω στο κρεββατι οπου πραγματικα βυζαξα τα ωραια στηθη της
και ταυτοχρονα χουφτωνα τον ωραιο κωλο της,η Αννα συμμετειχε με αναστεναγμους και χαιδεματα στην πλατη μου...
Ξαπλωσα στο κρεββατι οπου δεχτηκα μια βαθια σφιχτη πιπα.Εξτραδακια δεν φαινεται να κανει αν και η σουφρα της φανηκε
αρκετα δουλεμενη.Την εστησα στα 4 οπου ακολουθησε χαμηλων τονων γαμησι με την αννα να με κοιταει στα ματια απο τον καθρεφτη
και να μου χαμογελαει,δεν ειχε βαλει κρεμα αλλα και και παλι δεν την βρηκα και αρκετα σφιχτη.
Γυρισμα σε συζυγικο με την Αννα να με σφιγγει με τα ποδια της το στηθος μου κολλημενο πανω στα βυζια της και το
πεος μου να προσπαθει να πιασει τον πατο μεσα της.
Το τελος ηρθε εκει. Δεν προκειται για καμμια GFE κατασταση,αλλα για μια φυσιολογικη συμμετοχη με μια αρκετα εμφανισημη
κοπελα,δεν βιαζεται στο δωματιο εμεινα πανω απο δεκαλεπτο χωρις ενοχληση,εγω θα την ξανατιμησω ευχομαι να περασετε ακομα καλυτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.098
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2013
Επιτέλους....πήδηξες κάποια άλλη..........Γλώσσα
31 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι την απατησα... χαχαχα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2