Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είναι η πρώτη φορά που γράφω κάποια κριτική και ο λόγος είναι η απαράδεκτη Μόνικα. Απαράδεκτη ως προς τη συμπεριφορά βέβαια μιας και εμφανισιακά είναι νομίζω εύκολα η καλύτερη της μεταμεσονύχτιας βάρδιας στο Μεταξουργείο. Καστανόξανθη με πολύ ωραίο πρόσωπο,κανονικό σώμα, μετρίου αναστήματος και εκ Βουλγαρίας αν θυμάμαι καλά. Η πλάκα είναι ότι τα ήθελα και τα έπαθα μιας και πέρασα για τρίτη φορά μαζί της αν και είχα πάρει τα μηνύματα και τις προηγούμενες φορές που μπήκα.Στο σαλόνι ξεγελάει και εμφανίζεται πάντα κεφάτη και όλο υποσχέσεις, κάτι που εξαφανίζεται με το που μπαίνει στο δωμάτιο. Την πρώτη φορά ήταν τελείως παθητική, κομοδίνο σκέτο αλλά τουλάχιστον δε μου έσπασε τα νεύρα. Παρά την πρώτη κάτω του μετρίου συνέυρεση ήθελα να την ξαναδοκιμάσω για την περίπτωση να την πέτυχα πολύ κουρασμένη ή κάτι να της έφταιγε. Λέω δε γίνεται να είναι τόσο κακή. Παραδόξως τη δεύτερη φορά διατήρησε το κέφι του σαλονιού και στο δωμάτιο. Μη φανταστείτε τρελά πράγματα αλλά τουλάχιστον χαμογελούσε, ήταν τέλος πάντων πιο φιλική και ευχάριστη. Γλυκάθηκα κι εγώ και θεώρησα ότι σε μια τρίτη φορά θα ήταν ακόμα καλύτερα τα πράγματα. Αλλά φευ! Απόψε λοιπόν μπαίνει στο δωμάτιο και δε δείχνει να με γνωρίζει αν και δεν είναι πολύς ο καιρός που πέρασε από την προηγούμενη φορά. Εντάξει λέω με τόσους που βλέπουν μπορεί όντως να μη με θυμάται, οπότε της λέω ότι έχω ξαναπεράσει 2 φορές μαζί της, ουσιαστικά δηλαδή της λέω ότι είμαι ή τέλος πάντων τείνω να γίνω πελάτης της. Ναι? με ρωτάει με μια μεγαλειώδη αδιαφορία και προχωράει σε ένα στοματικό 10 δευτερολέπτων(όπως πάντα άλλωστε). Για να μην τα πολυλογώ ξεκινάμε με αυτή από κάτω, οπότε σε κάποια φάση μου δίνει την εντύπωση μιας υποτυπώδους συμμετοχής. Και τότε εγώ ο καημένος κάνω το μοιραίο λάθος να επιχειρήσω ένα φιλάκι στον ώμο. Τι το'θελα! Τραβιέται με αποστροφή και με μίσος σχεδόν μου λέει "Τι κάνεις εκεί? Άϊντε από δω" και μουρμούρισε και διάφορα άλλα που δεν τα θυμάμαι! Δεν ξέρω, ήταν η πρώτη φορά που συνάντησα τέτοια αντίδραση. Έτσι κι αλλιώς πάντα είμαι ευγενικός με τις κοπέλες και αυτές τείνουν να με συμπαθούν, δεν είχα ποτέ τέτοια προβλήματα. Θα μπορούσε απλά να αρνηθεί ευγενικά και ήρεμα. Άλλωστε δεν πήγα να τη φιλήσω και στο στόμα- μάλλον σε τέτοια περίπτωση θα γινόταν Βιετνάμ. Περιέργως αν και μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι και ενώ η πρώτη αυθόρμητη σκέψη μου ήταν να τη διώξω γιατί ξενέρωσα τρελά, δεν το έκανα, έκανα το μαλάκα και τελείωσα κουτσά στραβά, μάλλον από εκδίκηση για να μην την απαλλάξω. Με το που τελείωσα έφυγε χωρίς να πει ούτε γεια. Μέχρι να ντυθώ την ακούω στο σαλόνι να ξαναέχει βρει το τρελό κέφι της ώσπου να τσιμπήσει το επόμενο θύμα. Έφυγα γεμάτος τσατίλα διότι όχι μόνο δεν το ευχαριστήθηκα αλλά μου χάλασε και η διάθεση. Άλλη φορά δε θα υπάρξει φυσικά, αν και στην περίπτωση που είχε έστω μια τυπική συμπεριφορά θα μπορούσα να ξαναπεράσω κάποτε γιατί εμφανισιακά μου αρέσει αρκετά. Δυστυχώς όμως είναι απαράδεκτη. Και αν δεν της αρέσει η δουλειά που κάνει είμαι ο τελευταίος που της φταίει, οπότε σας προτρέπω να τη χαζεύετε στο σαλόνι και μετά να την κάνετε για κάπου που θα σας προσέξουν καλύτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2013
Ναι, είναι οι σαβούρες - πουτάνες, οι Βουλγαρο-Ρουμανο-Αλβανιδο-Βαλκάνιες, που προμοτάρουν συγκεκριμένοι κομπλεξικοί, μπινέδες, ''προστάτες'' του κώλου εδώ μέσα!
Πόσο πούστης πρέπει να είναι κάποιος για να υποστηρίζει τέτοια κομοδίνα με πτυχίο!
Αλλάζουν οι πουτάνες συμπεριφορά 10 φορές το λεπτό!Κάνουν τα πάντα για να σε νευριάσουν και να μην γαμηθούν!
Την συγκεκριμένη την έχω δει και εγώ, αλλά είναι πολύ ψεύτικη η συμπεριφορά της στο σαλόνι, γι' αυτό και δεν την γαμάω αν και είναι όμορφη!
+1, από εμένα και να γράψεις και άλλες κριτικές!
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
30 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

+1 και απο εμενα και για την κριτικη αλλα και για την απαντηση του απο πανω,εχω περασει και εγω μαζι της,κομοδινο τρομερο,φυσικα δεν εκανα λαθος να παω 2η φορα μαζι της μιας και εγω εχω διαφορετικο κριτηριο....δηλαδη περνας με μια κοπελα,αν περασω τελεια η εστω σχετικα καλα θα ξαναπερασω μαζι της....αν δεν περασω καλα δεν θα κανω το λαθος να ξαναπαω μαζι της για να την τεσταρω αν οντως την πετυχα σε κακη μερα κλπ....ελεος δηλαδη....εκει παμε για να ευχαρηστηθουμε και γινομαστε σε πελατες μονο σε εκεινες που περναμε καλα.... και δοξα το θεο εκει εξω υπαρχουν πανω απο 300 σπιτια με 3 βαρδιες που σημανει πανω απο 1000 κοριτσια...
δεν χρειαζεται να ξαναπερασεις σε κοπελα που δεν περασες καλα....
εγω επιπλεον εχω μαυρισει το συνγκεκριμενο σπιτι καθως και το απεναντι...ειναι γνωστα κομοδινο-μαγαζα...
30 Μαρτίου, 2013
Διάβασε και το σχόλιο του Melancholy Angel, πουτανο-σαβουρο-ΡΟΥΦΙΑΝΕ, και άνοιξε τα μάτια σου!

'' ... +1 και απο εμενα και για την κριτικη αλλα και για την απαντηση του απο πανω ... ''
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
30 Μαρτίου, 2013
"εμφανισιακά είναι νομίζω εύκολα η καλύτερη της μεταμεσονύχτιας βάρδιας στο Μεταξουργείο"

ναι νταξει ουτε καν...Γερο-μύστης
31 Μαρτίου, 2013
Ρε παιδιά προς τι το μίσος και ο αλληλπσπαραγμός? Όσο για μένα, είπαμε, τα ήθελα και τα'παθα... Ας όψεται και η μπαζοκρατία στο Μεταξουργείο-τουλάχιστον εκείνη την ώρα...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5