Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχθές νωρίς το απόγευμα είχα ένα κενό και είπα ας κάνω μια βόλτα ,έτσι για το γούστο.Δεν είχα όρεξη για πολλά και η αλήθεια είναι πως ήμουν πάρα πολύ κουρασμένος για sex.Μόνο βόλτα,ξεκινώντας από το Μετάξι που λόγω ώρας γινόταν χαμός,αποφασισμένος να μην περάσω σε καμμιά κοπέλα αλλά μόνο για "μάτι",δεν κατέβηκα καθόλου απ'το μηχανάκι για να μην μπλεχτώ με το συνωστισμό και το μπες βγες όλων των φυλών της γης στα γνωστά σπιτάκια.Η ίδια κατάσταση και στη Φυλής(είπαμε,λάθος ώρα)αλλά δεν έφευγα αν δεν έπαιρνα έστω λίγο μάτι.Απογοητευμένος αποφάσισα να την κάνω πιο νωρίς για το ραντεβού μου και έφυγα προς τα 'κει αλλά άμα θέλει ο διάολος... Μπαίνοντας στην Οδο Ι.Δροσοπούλου, το μυαλό μου πήγε σε μια κριτική που είχα διαβάσει εδώ και ...ω του θαύματος!!!Έχει χώρο να σταματήσω το μηχανάκι ακριβώς απ'έξω από το 97.Σκαρφαλώνω στον δεύτερο όροφο όπως έλεγε η σχετική ταμπέλα και με υποδέχεται μια πάρα πολύ ευγενική κυρία που με έβαλε να καθήσω στο σαλονάκι του παλιού Κυψελιώτικού διόροφου.Πριν βολευτώ στον καναπέ σκάει μύτη η Ντιάνα και...Είναι ακριβώς αυτό που ψάχνω,για σήμερα τουλάχιστον.Και ενώ είχα πει ΟΧΙ sex,η φωνή μέσα μου μου έλεγε:Μπες και δε θα χάσεις! Η Ντιάνα milf Ουκρανή με κανονικό "ανθρώπινο" - "γυναικείο" σώμα.Μικρό στήθος που το ενισχύει στριμώχνοντάς το στο σουτιέν και σε ένα τοπάκι που φορούσε.Χαμηλοβλεπούσα,σαν να ντρέπεται Χμμμ; και έμεινε εκεί όλη την ώρα που εγώ σκεφτόμουν αν ναι ή όχι.Όσοι γουστάρουν αεράτο και μοντελάτο στυλ πασσαρέλλας σαλονάρισμα,θα απογοητευτούν.Η ελαφρά κοιλίτσα και μερικές ατέλειες στα μπούτια τις οποίες ο χρόνος έχει χαράξει πάνω στο κορμί της προσωπικά δεν με χαλάνε καθόλου αλλά τις αναφέρω για τυχόν συναγωνιστές που ενδιαφέρονται.Έχει και ένα ξεθωριασμένο tatoo στη μέση της. Η τιμή 25€.Ζήτησα να κάνω ντους και πολύ ευγενικά μου έδειξε το χώρο η κυρία της υποδοχής.Ένα κοινόχρηστο μπάνιο με μπανιέρα και καθαρή πετσέτα όχι σφραγισμένη.Το δωμάτιο καθαρό, καθαρά σεντόνια,μωρομάντηλα (όχι απ'αυτά που βρωμάνε)Γλώσσα ,χαρτί κουζίνας και οινόπνευμα. Δεν είναι studio αλλά δεν είναι και τριμπούρδελο.Έχω πετύχει studio πολύ κατώτερα με τα διπλά λεφτά αλλά σπάνια βλέπεις μπουρδέλο με τέτοια standards.H κοπέλα ήρθε και όπως ήμουν καθιστός στο κρεββάτι,γονάτισε και άρχισε να με φιλάει στο λαιμό,στις ρώγες και να με χαϊδεύει,μόλις ψιλοφτιάχτηκα με ρώτησε αν θέλω ακα,το οποίο δεν προτιμώ και μου πέρασε το προφυλακτικό,συνεχίζοντας με καλό στοματικό με περιποίηση και της περιοχής ;-),ενώ μόλις της έβγαλα το slip αποκαλύφθηκε μπροστά μου ένα από τα πιο ωραία αιδοία που έχω δει στα μπουρδέλα.Με παχιά όσο πρέπει χείλη(της αρεσκείας μου)και ευδιάκριτη και ανταποκρινόμενη κλειτορίδα.Στα του sex, αλλάξαμε τρεις στάσεις,είχε αρκετή συμμετοχή,με βογγητά και πεταχτά φιλάκια στο λαιμό,(για γλωσσόφιλα δεν ξέρω γιατί δεν τα ζητάω),έδειξε μεγάλη υπομονή και στο δυνατό σφυροκόπημα αλλά και στην καθυστέρηση μου,χωρίς ίχνος δυσανασχέτησης.Χρόνος παραμονής γύρω στο 15λεπτο.Δείχνει να ενδιαφέρεται πολύ να ευχαριστήσει τον πελάτη της χωρίς όμως να παίρνει σημαντικές πρωτοβουλίες.Σε αφήνει να οδηγείς εσύ την κούρσα.Σου δίνει την εντύπωση πως θα πει Ναι,σε ό,τι κι αν της ζητήσεις.Μια άλλη φορά που θα έχω όρεξη ίσως το εξερευνήσω.Τελειώνοντας,ανταλλάξαμε μερικές κουβέντες σε αρκετά φιλικό ύφος,και την χαιρέτησα με σταυρωτό ασπασμό.Φεύγοντας,η κυρία της υπηρεσίας με ξεπροβόδισε ευγενικά ρωτώντας αν πέρασα καλά και αν μου άρεσε.Συνοψίζοντας ήταν μια πολύ καλή εμπειρία με μια τίμια κοπέλα που έδειξε να νοιάζεται για τον πελάτη της,σε ένα αξιοπρεπές ίδρυμα που δεν το λες μπουρδέλο αλλά ούτε και στούντιο.Στα συν θα βάλω και το απόμερο της περιοχής η οποία δεν βρίσκεται στο "μέτωπο της μάχης".Την προτείνω ανεπιφύλακτα στους λάτρεις των "γήινων" καταστάσεων όπως είμαι εγώ,ειδικά σε αυτή τη χρηματική κατηγορία.Να σημειώσω αν και δεν είμαι φαν,ότι φορούσε υπέροχες γόβες και όχι πορνοτάκουνα.(άσχετο αλλά ίσως σε κάποιον να του αρέσει).Τελική σύνοψη: Κάναμε καλή κατάσταση,δεν την ερωτεύτηκα κιόλας ούτε γυρίσαμε τσόντα.Θα ξαναπάω. σημ.Στο parking,έβαλα 4.Εγώ πήγα με μηχανάκι αλλά αν κάποιος πάει με αμάξι...Γαμήσου θα κάτσει επάνω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 28, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
kafearkoudas
Μέγας
Εγγραφή:
14 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
17.820
Πόντοι:
4.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2013
..."Χαμηλοβλεπούσα,σαν να ντρέπεται"... Τώρα το θυμήθηκα !!!!Γερο-μύστης
"Γυναίκα που όταν την κοιτάς,
το βλέμμα χαμηλώνει,
ζυγιάζει την πραμάτια σου,
μέσα στο παντελόνι"!!! Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1