Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 76 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αν την χαρακτηριζα για τον πουτσο θα εκανα χαρη στην κοπέλα. Επισκεψη στο τριγυρω γνωριμο χωρο γυρω στις 1. Αφου περασα απο Τανταλου να τσεκαρω κατι κοπελες που μου προτεινε ο αλ εφτασα και προμηθεως. Στο σαλονι ειχε αρκετο κοσμο ο οποιος διστασε να απαντησει οταν η τσατσα ρωτησε αν θα περασει κανεις. Προηγουμενως καποιος πηγε να βγει και αντι να ανοιξει την πορτα να βγει ανοιξε της τουαλετας. Κατι πιτσιρικια αποφασισαν να αναλυσουν εκει μαθηματικα και διαφορα μαθηματα που χρωστουσαν. Τελος παντων η κοπελα νεαρη μελαχρινη ωραια σωματακι. Το σουτιεν κρυβει βεβαια το νουμερο -10 στηθος που εχει. Μα τι βυζαρες ειναι αυτες θεε μου. Ευτυχως που οι ρωγες ειναι σημα κατατεθεν και μπορεσα να της δω. Για να μην υπερβαλλω υπαρχει κατι που προεξεχει. Μπηκε μεσα με χαιρετησε ευγενικα εβγαλε το σουτιεν μου ειπε να χαλαρωσω και ξεκινησε ενα ας πουμε προκαταρκτικο "φιλαω απαθεστατα σε ολο το σωμα και προσωπο" Αφου τελειωσε η ιεροτελεστια με προτροπη μου με καβαλησε φορωντας το στρινγκ. Αργοτερα το εβγαλε. Φτασαμε στην πιπα. Τραγικη... Σαν να με γαργαλουσε κατι.... Και το αποκορυφωμα... αφου εβαλε κρεμα στο μουνι που με τοσο μικρο σωματακι τα μουνοχειλα της γιατι προεξεχουν ετσι ? Λες και τα εκανε πλαστικη η καποιος τα βαρουσε ολη μερα και πρηστηκαν... Φυσικα και ως αναμενομενο ΔΕΝ ΕΝΙΩΘΑ ΤΙΠΟΤΑ!!! Αφου ειπα να της προτεινω να βαλω και τα 2 μου ποδια μεσα μπας και νιωσει τπτ. Μου αρεσει που εκανε και ψευτικες κραυγουλες πως γουσταρε. Ασε μας κουκλιτσα μου....
Ααα δεν κανει ουτε φιλια αν και διαβασα μου ειπανε οτι κανει. Και οχι δεν κανει αλλα με προσπαθεια να ακουμπησω τα χειλη μου στα δικα της απλα μου ειπε δεν μου αρεσει.

Θετικα:
1. Ευγενια

Αρνητικα:
1. Το κρεβατι ετριζε σε σημειο που νομιζα θα γκρεμιστει
2. Ηχομονωση 0 ειδικα στο δωματιο διπλα στο σαλονι που μπηκα εγω
3. Ηλιθιο κωλοχαρτο που μενουν κομματια στα χερια η οποια περιοχη σκουπισεις και μετα θελει ενα ενα
4. Αβυζη κοπελα
5. Λιγοστη κρεμα ηταν αρκετη να νιωσω την ταφρο των μαριανων στο πρησμενομουνοχειλο αιδοιο της. Πως ξεχασα το υποβρυχειο μου....
Για τα 25 ευρω που εδωσα καλυτερα να πηγαινω να τα πιω... Ουτε τζαμπε δεν το ξαναπηδαγα.
Βγαινοντας η τσατσα αφου σαβουρωσε τα πιτογυρα που ηρθαν καθως περιμενα να ερθει η κοπελα στο δωματιο με ρωτησε ολα καλα ? Της λεω την επομενη φορα πες την κοπελα να βαλει λιγη κρεμα ακομα τοτε ισως χωρεσουμε και εσυ και εγω μεσα. Και εφυγα.



Διαβαζω τωρα κατι κριτικες για την κοπελα καθως γραφω την δικια μου και γελαω με κατι τυπους που ξετρελαθηκαν με τα φιλια παντου. Πωπω πως την εφαγα ετσι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Cecell
Μέγας
Εγγραφή:
10 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.009
Πόντοι:
4.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 25 Μαρτίου, 2013) 24 Μαρτίου, 2013
Παρόλο που είναι υπερβολική η κριτική, εντουτοις θαρρώ πως είναι ειλικρινής και το σέβομαι!
Καλό είναι πάντως να μην γράφονται αμέσως οι κριτικές, γιατί πολλές φορές λόγω των έντονων των συναισθημάτων της στιγμής
μπορεί να μην είναι αντικειμενικές, είτε προς το θετικό είτε προς το αρνητικό.
Μη μασάς πάντως πάμε για άλλα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1