Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 121 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εχω συνελθει απο ενα αθλιο κρυωμα και ειπα να διαπιστωσω εαν οντως ειμαι 100% καλα.
Εχοντας διαθεση για το "αγνωστο" με βαση το ενστικτο μου παντα,ειπα να αφησω τα στανταρακια μου, που ειναι σιγουρα ωστε να μην κλαψω το εικοσαρικο και μου την εδωσε να τζογαρω στο εν λογω ιδρυμα.
Α ! Η διαφορα στην ημερομηνια ειναι διοτι τα επαιξε και το μασίν . Σημερα ομως μπορω να γραψω παλι.
Φθανω λοιπον με το μοτο (εξ ου και η βαθμολογια στο παρκινκ).
Μπαινω καθομαι ,βγαινει η τσατσα(....) Η Ελενα ειναι, απο Ρασία(!). Ελ. πιασιματα κλπ κλπ κλπ. Παρατηρω, σχεδον κανω μαγνητικη ! Σπαθατο κορμι , ωραιο παπουτσι, στηθος πολυ πολυ καλο στητο 2.1/2αρι , ειλικρινες χαμογελο και βλεμα (εκει ειπα ναι,περναω).
Δεν προλαβε να σαλοναρει καλα και ειχα ειδη διαβει το δωματιο...δεξια. Καθαρο με ζεστα χρωματα και Ρωσικο γουστο. Γδυνομαι, ξαπλωνω στα καθαροτατα σεντονια και σε 4' λεπτα σκαει το κοριτσι. Το εκανα μεταξυ 29-34.
Ω ρε πουστη μου λεω .....θα χυσω γρηγορα γμτ !
Ερχεται στο κρεβατι , βγαζει με ναζι το καλογουστο λευκο δαντελενιο κορμακι και γονατιζει στο κρεβατι. Αγγιγματα ρομαντικα χαδακια ....ειμαι ηδη νταουλι ! Το πα θα χυσω γρηγορα . Φιλια στο λαιμο της/μου , φιλακια στο στομα απαλα και ελαφρυ δαγκωμα εκ μερους μου στο ανω χειλος. Διακρινω ανατριχιλα στα μπρατσα της. Ωραια λεω θα της τα καταπιω !
Με ξαπλωνει κι αρχιζει τα χαδια και τα φιλια κατεβαινει κατω απαλα ! ΩΩΩΩΠ!!!! ΠΙΣΩ !
Κομψη λαβη με χαμογελο και υποσχεσεις εκ μερους μου....και τσουπ στο καναβατσο !
-Μπορω ? την ρωταω.
.....(χαμογελαει)
Εκανα τα δικα μου εκει κατω . Εξαιρετικη κατασκευη , σφιχτη, καλο και απαλο δερμα. Την τιμησα με το καλο μου προγραμμα. Το απολαμβανει λεω απο μεσα μου,ερμηνευοντας τους μυϊκους σπασμους της λεκανης της. Τοσα διπλωματα μετα απο τοσα χρονια και τοσα πανεπιστημια κατι εμεινε εκτος απο το Πρυτανης !
Θα εχει καλη γευση σκεφτομαι οταν θα της τα καταπιω . Ειναι που ειναι πεντακαθαρη....οποτε!
Εκει που το υπολογιζω να τελειωσει κι ετοιμαζομαι ψυχολογικα,μου λεει ! Θελω να σε γαμησω και να τελειωσω.....
Τραβιεμαι,ξαπλωνω ανασκελα και ξεκιναει ενα πολυ καλο γλειψιμο στο στηθος...κατεβαινει κανει ισπανικο με τα τουμπανα
κι αρχιζει το τσιμπουκι "της σειρηνας" .....κοιταζοντας με . (Θα χυσω γρηγοραααα)
Εγλειψε οσχεο @@ με gf διαθεση ! Περασμα ελαστικου και καβαλημα,Αμαζονα style . Ηθελε οντως να χυσει.
Επιανα λεκανη,εγλειφα στηθος λαιμο , φιλια στο στομα.....Εποχες 80's λεω με τις Σουηδεζες στο νησι !
Βαρυναν οι αναπνοες το τελος(μου) πλησιαζε !
Ηρθε με ενταση και με απιστευτη καβλα. Με κοιταζε στα ματια που μου ειχαν γυρισει. Δεν σταματησε...συνεχισε να κουνιεται, με γραπωσε πιο σφιχτα απο το στηθος εσφιξε τα χερια της πανω μου.......
....σπασμοι σφιξιμο λεκανης και προσαγωγων...κοψιμο αναπνοης ! Τελειωσε με μια γλυκα στο προσωπο....
Προλαβαινω οσο ειμαστε ετσι αγκαλιασμενοι να πω πρωτος ευχαριστω...ανταποδιδει
Το ειλικρινες χαμογελο ηταν ο καθεφτης της τελικα.
Να επισημανω εδω κατι κυριοι. Δεν σημαινει οτι ετσι οπως το περιεγραψα και το εζησα θα το κανουν κι αλλοι συναγωνιστες.
Ναι τυχαινει σε αρκετους. Μπορει να παω καπου που εχω διαβασει κριτικη, απο αλλο συναγωνιστη/μακελαρη(!) των ψυχων της Ρωσικης στεππας και να μην ειναι ετσι. Δεν σημαινει κατι αυτο. Ολοι μας καπου ή με κατι θα "κουμπωνουμε". Εξ'αλλου τα ιδρυματα θα ειναι εκει για πολλα χρονια ακομη.
Να επαναλαβω οτι πρεπει να ειμαστε ΚΑΘΑΡΟΙ και περιποιημενοι. Εαν ειναι τζακ-ποτ το γκομενακι ή η Μιλφαρα ανεβαζει την λιμπιντο τους. Ανεβαινουμε κλιμακα στην απολαυση μας αλλα κυριως με την εμφανιση μας και την συμπεριφορα μας ΙΣΩΣ τους βγαζουμε γι αυτα τα 10-15 λεπτα την μανα ή την γκομενα απο μεσα τους , ωστε να εχουν την συμπεριφιρα του στυλ "Η ζωη που δεν εζησα"

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Πρυτανης
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3.329
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού