Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 76 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Νατασα Μολδαβη 20 χρονων,μελαχρινη λεπτουλα με μικρο βυζακι,τελεια βελουδινη υφη δερματος,μετρια στη φατσα αλλα πολυ γλυκεια σαν συνολο.Αν και δεν ειναι του γουστου μου τοσο μικρα και αθωα κοριτσακια ειπα να τη δοκιμασω μιας και ακουγονται τοσα καλα εδω και καιρο.30ε εδωσα υποτιθεται για πιο χαλαρα αλλα πηρα και το δωρακι μου το 69 σ'αυτη την τιμηΓλώσσα...Φορουσε και ασπρα εσωρουχα και ασπρο τσοκερ στο λαιμο και ηταν πολυ καυλιαρα

Ηρθε πολυ προσχαρη στο δωματιο,μου συστηθηκε δια χειραψιας κιολας τα ειπαμε και λιγο και της την επεσα στα ορθια οπου ανταποκριθηκε αμεσως αγκαλιαζοντας με σφιχτα και δινοντας μου ατελειωτα φιλια στο λαιμο,μαγουλα,αυτια και καποια πεταχτα στο στομα.Εγω σαν γνωστος λυκος που ειμαι οπως την ειχα σφιχτη επανω μου εχωσα και την πουτσα αναμεσα στα ποδαρακια της και της βγηκε απο πισω στον κωλο οπου της αρεσε και αρχισε να μου χαϊδευει το πουτσοκεφαλο απο πισω.Ρουφηξα και τις ομορφες ρωγες της και την γυρισα και απο πισω για λιγο τριψιμο και στο κωλαρακι της πανω απ'το στριγκακι.

Με ξαπλωσε στο κρεβατι μου ειπε να χαλαρωσω εντελως και εκει το μωρο εδωσε ρεστα χαμουρεματος αφου με χαϊδευε σε ολο το κορμι και με φιλουσε ασταματητα στο λαιμο και στα αυτια και δειλα δειλα αρχισε να μου χουφτωνει τον πουτσο.Με καβαλησε απο πανω φορωντας το στριγκακι της και αρχισε να κουνιεται πανω στον πουτσο μου.Με καυλωσε πολυ και της ζητησα να βγαλει το στριγκακι αλλα δεν ηθελε...
Την εστησα ομως και στα 4 οπου της τον ετριβα απο πισω και παραμερισα το στριγκακι και εγλειψα την υπεροχη και σφιχτη κωλοτρυπιδα της οπου εδειχνε να το απολαμβανει.

Περασμα καποτας κι εκει μου ζητησε αυτη να ερθει σε σταση 69 για να συνεχισω να τη γλειφω τον κωλο.Η πιπα της ηταν μετρια με καποιες σπασμωδικες προσπαθειες να τον παρει βαθια αλλα μαλλον δε το κατεχει.Επισης ηταν καπως αργος ο ρυθμος και δε μου αρεσε.
Πρωτη σταση αυτη απο πανω αφου γρασαριστηκε παρα πολυ οπου χτυπιοταν και με κοιτουσε μες τα ματια.Ειναι γνωστο ομως σ'αυτο το κωλοσπιτο τα κρεβατια ειναι για πεταμα και το χρουτσου χρουτσου γρηγορα μου εσπασε τα νευρα.Οποτε την γυρισα πισωκολλητο και τη γαμησα με τον δικο μου ρυθμο.Μαλιστα μου προτεινε να τη χυσω και στα βυζακια αλλα εγω ηθελα μεσα της οπως και εγινε.
Λιγη ακομα κουβεντουλα μετα το τελος με ευχαριστησε και αποχωρησε.Συνολικος χρονος γυρω στα 20'

Συμπερασμα...καλη συνευρεση στο συνολο της,μου αρεσε κυριως ο ωριμος χαρακτηρας της για την ηλικια της.Προθυμη,ευγενικη,θετει με ωραιο τροπο τα ορια της.Φαινεται οτι το εχει παρει σοβαρα και θα εχει καλη εξελιξη εφοσον συνεχισει τη δουλεια.Μονο λιγο την πιπα της να βελτιωσει και θα ειναι τελεια νομιζω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.338
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού