Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 36 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Αντζελα ειναι μια μελαχρινη μικρουλα πολυ αδυνατη με μικρο στηθος και κωλαρακι.Δειχνει σχετικα ψηλη πανω στα επαγγελματικα παπουτσια αλλα ειναι μετρια στο υψος. Ειναι ομορφουλα και παρουσιαστηκε με χαμογελο που το ειχε και στο δωματιο το οποιο ηταν εξοπλισμενο με ενα τεραστιο στρογγυλο κρεβατι ,μπανιερα με υδρομασαζ και καθαρες πετστες.
Η Αντζελα ηρθε , αποκαλυψε το λαχταριστο κορμακι της και αρχισε χαδια επικεντρωμενη στα επιμαχα σημεια παραλληλα με κουβεντουλα τυπου to know us better, δεν ηταν καθολου βιαστικη αλλα αντιθετα πολυ χαριτωμενη. Ξεκινησε μια ωραια πιπα που πηγε να την κανει δυνατη με χερι με πιθανο σκοπο να τελειωσω εκει, ομως μολις της ειπα να παρει το χερι της. το εκανε και η πιπα ηταν πια πολυ καλη, Στη φαση αυτη εγλυψα κι εγω λιγο το μουνακι της που ηταν κραφλο καιπεντακαθαρο. Στο γαμισι ανεβηκε πανω μου ειχε καλη αισθηση μιας που ειναι στενουλα , παλι κι εδω πηγε να εφαρμοσει δυνατες κινησεις ισως για να τελειωσω γρηγορα, ομως μολις της εδωσα το ρυθμο που μ αρεσει τον ακολουθησε μια χαρα. Μου ειπε οτι ειναι ισπανορουμανα και δουλευει 7 απογ με 7 πρωι. Παιζουν προγραμματα απο 30 ευρω , 40 γυμνο , 50 με 69 και νομζω οτι ανακοινωθηκε κωλαρακι στα 60

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
550
Πόντοι:
6.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού