Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφου αποχαιρετησα την μαξιμ κατευθηνθηκα λιγα μετρα πιο πανω,στο 19,για να καταθεσω στην αννα,την οποια ειχα δει προηγουμενως ,και προς στιγμη σκεφτηκα να μπω,όπως και τοσες άλλες φορες,και ποτε δεν το εκανα.Αυτη τη φορα όμως ημουν ετοιμος,καθως και ο υπηρετης,είναι ένα ατομο που για καποιο λογο, μου είναι συμπαθης,και μου κανει πιο ευκολη την αποφαση να περασω,καθως είναι ησυχος και χαλαρος
Η κοπελα από κοντα τελικα είναι πολύ ομορφη.Ειναι ελληνιδα,αρκετα ψηλη,εχει γλυκο προσωπο και τελικα όπως διαπιστωσα φοβερη επιδερμιδα.Το κυριοτερο όμως είναι κοριτσι xilnik,δηλαδη ηρεμη,τρυφερη και αισθησιακη.Οταν πηγε να μου βαλει το προφυλακτικο και της ειπα ότι θελω κατι παραπανω,πολύ απλα μπυ ειπε,πες μου τι θελεις,γιατι πως μπορω εγω να ξερω,ηρεμα και κατανοητα.Εκει ειχε ληξει το παιχνιδι,απαλες κνησεις,φιλια στο κορμι,το χερι της τρυφερα στο πουλι μου,ολο και ν ανεβαινει,αυτό που ηθελα.Αρχιζω να συνειδητοποιω τελικα,ότι το σεξ δεν είναι μαθηματικες κινησεις,αλλα αυρα και χημεια
Αφου μου ειχε σηκωθει για τα καλα,της ζητησα ν ανεβει από πανω μου,παρακαπτοντας το στοματικο,ημουν ηδη ετοιμος.Αρχισε πολύ απαλα ν ανεβοκατεβαινει στο πουλι μου,και κατοπιν την εβαλα να ξαπλωσει ολη πανω μου.Δεν χρειαζοταν να κανει πολλα πραγματα,ημουν ηδη φτιαγμενος,και θα ελεγα χαριτολογωντας ότι σ αυτή τη σταση μου αρεσε περισσοτερο η δικη μου συμμετοχη,καθως η αναπνοη μου προοδευτικα εντεινοταν,και οι αναστεναγμοι μου ολο και περισοτερο γινοταν πιο δυνατοι..Αφου ημουν καποια λεπτα εκει,ιεραποστολικο στη συνεχεια,εκει περασε οριστικα πια το τεστ με αριστα.Γλυκο αγκαλιασμα,απαλα χαδια,με το τελος να ερχεται,φυσικα ,γλυκα,ομορφα,οπως πρεπει οταν δυο ανθρωποι ερχονται τοσο κοντα,οπως στον ερωτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού