Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την μαξιμ την ειχα δει πριν ένα μηνα περιπου στον λαβυρινθο της φωκαιας 24 και την ειχα αναζητησει και εκει αλλα και στο ισογειο του 27,κατοπιν ενημερωσεων του φιλου μου του smirni,αλλα ματαια..Σημερα όμως την πετυχα και υστερα από ένα μικρο δισταγμο αποφασισα να περασω ,καθως ηταν αρκετα χαμογελαστη και προσχαρη ,παρα την αρχικη απορριψη
Η μαξιμ είναι σχετικα ψηλη,καστανοξανθη κοπελα,με ωραιο κορμι και ωραιο προσωπο που προσωπικα ευκολα μου θυμιζει γερμανικο φωτομοντελο σε περιοδικο για χειμερινο σκι.Εδω διαφωνουμε παλι με τον φιλο μου τον smirni,αλλα τα γουστα είναι υποκειμενικα.
Δυστυχως όμως η κοπελα εχει σοβαρο προβλημα με τα δοντια της,και ειλικρινα απορω πως αυτοι που την προωθουν,την εχουν αφησει ετσι..η κοπελα εχει τεραστιες προοπτικες.
Ν αναφερω επισης ότι είναι μαλλον από την πολωνια,δεν μιλαει ελληνικα,κατι που δυσκολεψε την επικοινωνια μας.Αφου μπηκε στο δωματιο,και κατοπιν δυσκολιων στη συννενοηση,τελικα μπορεσα να τη φιλησω στο στηθος,να τη γλειψω εκει,και γενικοτερα να τη περιποιηθω.Η κοπελα όμως φανηκε ότι δεν είναι τοσο συνηθισμενη σε τοσο τρυφερες αντιδρασεις,τελος παντων..
Αφου μ εγλειψε,πηγαμε κατευθειαν πισωκολητα.Περιεργο αλλα ενώ στα στανταρακια μου,το ιεραποστολικο είναι η σταση που προτιμω,σημερα και το πρωι με τη καταλινα,και τωρα,το πισωκολλητο ηταν μονοδρομος.Ευτυχως κρατησα αρκετα λεπτα σ αυτή τη σταση,η κοπελα ηταν αρκετα συμπαθητικη,υπο την εννοια ότι δεν με προβληματισε,και επι της ουσιας το ειχα δει ολο το εργο,σχετικα ευχαριστο που δεν ξερεις αν θα ηθελες να το ξαναδεις.Στη διαρκεια αυτης της στασης,της ζητησα να βαλει κατοπιν τα χερια στο τοιχο,για να την εχω σε μια πιο ψηλη σταση,κατι που εγινε,και μειναμε για λιγο και εκει ,για να ζητησω να παμε ιεραποστολικα.Εκει μου ειπε ότι εχω τεσσερα ακομη λεπτα,κατι που δε με προβληματισε,γιατι αυτό που ηθελα να δω ,το ειδα.Οπως ειπα πριν,το εργο ηταν ευχαριστο,αλλα δεν ηξερα αν ηθελα να το ξαναδω,αυτό όμως που σιγουρα ηξερα,όταν πηγαμε πλαγιαστα και ημουν ετοιμος να τελειωσω ηταν ότι δεν ηθελα να τελειωσω μ ένα τροπο αχρωμο.Ετσι σταματησα, και της ειπα ότι μπορει να φυγει,αποχαιρετωντας ο ένας τον άλλο μ ένα φιλι και ωραια διαθεση.Για μενα όμως η βολτα δεν θα τελειωνε εδώ..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαξίμ
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2013
"2 στους 11 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική". Money Mouth
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1